Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bamboo

    csendes tag

    válasz fateless #29 üzenetére

    Kénytelen vagyok megvédeni a palmtopokat...
    Régen akartam venni egy lapost, de mivel szegény egyetimsta gyerök vagyok, az nem megy... Nézegettem pda-t, mindenképpen wifiset akartam, nem mondom, h olcsó, de bőven alámegy a laptop árának. Infra majdnem mindegyikben van, nagyon jól jön gyors kicsi adatcseréhez, többet használom, mint hittem volna.
    Stylus tényleg necc, viszont vehetsz hozzá kihajtható bill-t, én 15-ért vettem, ami tényleg kicsit borsos, de nagyon frankón működik, csak angol van, de progival ráhúzhatsz bármilyen kiosztást.
    Mivel profin gépelek órákon simán jegyzetelek egy azzal, alapból készen van a word jegyzet, formázni is egész normálisan lehet rajta, ha beletanulsz (nem nagy varázslat).
    Szóval 100e alatt megúszol egy igen jól használható gépet - levelezésre, alap szövegszerkesztésre, hasonlók. Képszerkesztés már nem megy, de a html még bőven.
    Én spec utálom a laptopokat... Amire útközben kell arra ott a pda, amit meg amúgy csinálok - videó vágás, képszerkesztés - az laptopon is halál...
    Akksija verhetetlen, nagyon jól húzza, jobb mint a laptopoké.
    Tervbe is van véve egy gsm/gprs/gps/wifi kombós pda megvétele, igaz az már 200e körülre jönne ki sztem, de az már igazi mobil iroda
    Megvédtem, mi? :D

    Asus P4P800-VM Prescott 2.4 FSB133 @ 3Ghz FSB167 2x256 DDR Dual Channel Asus Radeon 9600SE 459/250

Új hozzászólás Aktív témák