Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    Az itt fellelhető ostoba flém, elvakult Linuxot mindenhova, szarrágó Windows-fikázás miatt lassan kezdem szégyellni, hogy Linuxot használok. :(

    Komolyan mondom, ha valamelyik újabb, Windows-dolgokkal foglalkozó cikkre valaki be meri írni a Linux szót, kap egy istenes virtuális tökönrúgást.
    Mi a büdös fenének kell égetni egy egész közösséget, s így benne engem is? Mi a ráncos köze van az Aero-nak a nyílt forráskódhoz? Aki nem bírja a felelőtlen szabadságvágyát magában tartani, menjen ki a mezőre, súgja egy lyukba. Beszélje meg a csigákkal a Linux nagyszerűségét, felsőbbrendűségét, és NE pofázzon bele 1) piszokul nem témába illő dolgokat, 2) hülyeségeket, 3) flémet.

    Üdv:
    Sipi, megrögzött home Linux user és kocka

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz GombócArtúr #224 üzenetére

    Gusztustalan, mennyire korlátolt vagy...
    Ha még sosem láttál winddows-t, ne égesd magad ilyen marhaságokkal!

    Akkor most az összes fröcsögő nézzen magába: ugyan, mi a franc ellen ugat? Az ellen, hogy egy kereskedelmi termék pénzbe kerül? Dedó... Az ellen, hogy a lopott cuccot használók kevesebb élvezeti értéket kapnak? Beszarás...
    Igen, Vladimir: a helyükben - akár próbaidőre - én is letiltanám az illegális példányokat, akármelyik apró frissítést is teszik fel rá. Aki lopta, kussolhat, erre van joga, meg egy kiadós perre. Akinek annyi agya nincs, hogy a világ egyik legnagyobb cége ellen lopott cuccal nem pattogok...

    A topik nem erről szólt. Köszönjük szépen az agyatlan hülyeségeket, jó volt olvasni. És mennyekben érzem magam, hogy ilyen művelt, széles látókörű a PH!-sok egy tekintélyes része.
    Azt hittem, kinőttetek már a dedóból.

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz rii #228 üzenetére

    1. Mi köze van a Microsoftnak az anyagi helyzetedhez?
    2. Ha nincs rá pénz, nem veszed meg. Ez ENNYIRE egyszerű. Nem kell maszlagmeséket köríteni mellé.
    3. Nem szar dolog. Nekem sincs pénzem sem Windows-ra, sem QuakrPress-re. Megoldás: nem vettem meg őket, és nem használom. Ez ILYEN egyszerű. Nem kell a blabla, meg a mártíromság keresztje.
    4. Ha homePistike képes néha megvenni egy játékot, akkor képes egy nyamvadt OEM Windows-t is.
    5. Ha a melóhoz kell Windows, és nem tudod megvenni, akkor meg ne haragudj, de körberöhöglek, mert akkor már évek óta masszívan veszteséges vagy...

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz rii #255 üzenetére

    1. Annyi tudatosság lehetne az emberekben, hogy ha összekaparnak egy gépre valót, abba a szoftvert is beleértsék. Sajnálatos tény, hogy még te is így gondolkodz. Miért, ha összekaparsz egy autót, annak árába nem tervezed bele, hogy bizony, egyből benzin is kell bele? Te magad is azt írod: szoftver nélkül nem ér a gép semmit. Akkor mi itt a gond? Ez, amit írtál, egy szép nagy demagóg khm.

    2. Nem mutatok. Ezeknek SEMMI köze nincs egy átlag felhasználó szoftvereihez. Szépen ferdítesz, s itt tetten érhető az, ami az elvakult flémelők kedvenc érvelési metódusa. Ez már a kössünk bele az élőfába rész, a következő fázist inkább ne írd be.

    3. Ha ezen tanulsz, és tanulói jogviszonyod van, lásd kismillió hozzászólás. Ha nem, hanem dolgozol és képzed magad, akkor pedig kvázi munkaeszköz. Egyébként egy laptop mellé nehogymár ne férjen bele plusz 10-15 ezer forint...

    4. Jelenleg szépen süt kint a nap. (Mivel megkérded: ennek is ugyanannyi köze van az itteni flémhez, illetve e topikhoz, mint a te 4-es pontodnak. Egyébként pedig goto 1.

    5. Nem utállak. Az emberi butaságra harapok. Az állandó, ostoba, érvek nélküli Windows-gyűlöletre. Arra, hogy bár van EGY dolog, ami miatt igenis, a körmükre kell nézni, de ez az érv SOHA nem hangzik el a szátokból. Köpködés igen, ide nem illő mondatok igen, értelmetlen beszólások igen, ok-okozat nélküli ''levezetések'' igen.

    Mod: bocs, rájöttem, az 5-ös pontodból sem értek egy kukkot sem. Azt sem, hogy jön ez ide... Goto 2.

    Sipi

    [Szerkesztve]

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz rii #271 üzenetére

    Ez az a pont, ahol ne haragudj, de teljesen leírtalak... Elnézésedet kérem, egészen idáig abban a tudatban ''vitáztam'' veled, hogy képes vagy észérvekre. Sajnálattal látom, milyen érdekes a felfogásod.

    Utoljára: NEM kedvelem az említett céget. NEM kedvelem a szoftvereit.
    De amíg egyetlen értelmes gondolatot nem tudsz megfogalmazni ezügyben, csak nyomod ezt a borzalmas, demagóg marhaságot, nem látom értelmét, hogy bármit is megpróbáljak megmagyarázni a gondolataimból. Majd ha képes leszel felnőni és túllépni a ''mocsok bkv, nem veszek jegyet, mert csak moscskos buszt kapok'' óvodásoknak való színvonalán, talán felfogod, mit és miért írtam.
    Addig nyugodtan könyvelj csak el Microsoft-alkalmazottnak. Jókat röhögök majd rajta a Gentoo Linuxomon.

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz rii #284 üzenetére

    legyetek boldogak a legális windowsotokkal.,kényszerítsétek rá mindenkire, nehogy szabad választás legyen

    Örülök, hogy ennyire megértetted, miről beszélek. :( Gratula... Nem kezdek magyarázni, mert úgy látom, esélytelen. De örülnék, ha kiszednél ebből a skatulyából, amibe beleraktál. Már csak azért is, mert pont az ellenkezőjét vallom és írom.

    Sorry, te viszont maradsz a sajátodban. Nem én tettelek oda - magad választottad. :(

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz #51736960 #371 üzenetére

    A probléma ott van, hogy sokan eleve bemagyarázzák, hogy nem tudnak mást megtanulni. Mindegy, miről van szó, az MS Word újabb verzióját sem tudja megtanulni, mert pszichikailag falat von maga köré.
    Emellé még egy dolog jön: az átlagos értelmi képesség. Mondhatnám, hogy az emberek jó része jóval ez ALATT helyezkedik el, de az IQ definíciója alapján önellentmondásba keverednék. Úgy kellene tehát fogalmaznom: a jelenlegi átlagos értelmi képesség, úgy látszik, nem elegendő a számítógépes ismeretek elsajátításához.

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz VladimirR #378 üzenetére

    Faster, VladimirR: én még a TB-támogatott agyátültetéssel is kacérkodnék egy kicsit...
    Annyira nem bonyolult a számítástechnika, főleg nem XP alapokon. (Az alapműveletek, nem az összedőlt rendszer élesztgetése!)
    Egy példa: pont a már említett levelezés. Teljesen ugyanolyan, mint az igazi Posta, még az elnevezések is hasonlóak, a működési elve is. Ugyanakkor elég sok olyannal futottam össze, aki az analógia részletes megvitatása után sem volt képes felfogni, mi merre. Mivel ''szááááámííítóóghééép'' lett beiktatva, ahhoz már nem ért, ez nála evidens tény, axióma, amiből nem is lehet kimozdítani. Ha pedig nem ért, nem is kell tanulnia, mert úgyis túl bonyolult. Ha magyaráznak neki, az csak egy marha lehet, aki meg van róla győződve, hogy ő tojta a spanyolviaszt, mert csórikám nem ért a géphez, ergo nem is tudja megtanulni.

    A kör bezárul. Egysejtű Józsi bá továbbra sem ért hozzá, Egysejtű Pistike pedig az NFSU (segítséggel történő) telepítése után profinak érzi magát, ergo nem kell többet tanulnia.

    Konzollal nem tudom, hogy fog ''szöveget szerkeszteni'' (vagyis 3 mondatot egymás után írni, majd előre definiált sablonok közül ráhúzni azt, amelyikben a legtöbb csiricsáré szín található).

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    Jobb lesz, ha SLYM-et ignoráljátok. Ősöreg flémer, ráadásul igen ''goromba'' stílusban.

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • Sipi

    addikt

    válasz moonman #508 üzenetére

    Ugyan már, kinek kellenek ezek? :D

    Sipi

    [Szerkesztve]

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák