Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz rii #228 üzenetére

    nekem Te ne beszelj stilusrol, idejossze, flame-elsz itt ossze vissza, hulyesegeket beszelsz, el vagy tevedve, mint az a bizonyos mesebeli jancsi es juliska
    ezek utan mit varsz? udvozlokartyat egy csokor viraggal?
    hulye fanatikus

    egyebkent igen, szamomra nagyjabol ket fele user van:
    van, aki ert hozza
    es van, aki ugyan nem, de ugy tezel, mintha nagyon vagnad

    es igenis szar dolog szerintem, hogy ha nem tudsz megvenni egy szoftvert (ami nem dragabb, mint 3-4 havi adsl elofizetes, lenyegesen olcsobb, mint a pc maga), akkor nekuiallsz lopni, es ugy tesel, mintha jogos lenne, ahelyett, hogy az altalad oly buzgon favorizalt ingyenes alternativat hasznalndas

    az meg, hogy van-e legalis xp-d, magasrol nemerdekel, kopkodd a notebook-odat, vagy akarmi, de ne gyere itt hulyesegeiddel, mint pl a soha el nem terjedt programok, meg a 97-ig ingyenes szoftverhasznalat
    szanalmas, hogy mit osszehazudozol azert, hogy rosszabb szinben tuntesd fel a kocsogbuzi microsoft-ot

    [Szerkesztve]

  • Sipi

    addikt

    válasz rii #228 üzenetére

    1. Mi köze van a Microsoftnak az anyagi helyzetedhez?
    2. Ha nincs rá pénz, nem veszed meg. Ez ENNYIRE egyszerű. Nem kell maszlagmeséket köríteni mellé.
    3. Nem szar dolog. Nekem sincs pénzem sem Windows-ra, sem QuakrPress-re. Megoldás: nem vettem meg őket, és nem használom. Ez ILYEN egyszerű. Nem kell a blabla, meg a mártíromság keresztje.
    4. Ha homePistike képes néha megvenni egy játékot, akkor képes egy nyamvadt OEM Windows-t is.
    5. Ha a melóhoz kell Windows, és nem tudod megvenni, akkor meg ne haragudj, de körberöhöglek, mert akkor már évek óta masszívan veszteséges vagy...

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák