Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz WN31RD #307 üzenetére

    nem a vita miatt, hanem, mint írtam a lehülyézések, becsmérlő mondatok, lekezelések miatt. Nem vagyok önérzetes, csak tudatosan formálom az ismeretségi körömet, vagyis inkább leépítem azt, aki nem tud elfogadni engem olyannak, amilyen vagyok.

    ''.........Szóval szerintem menj ki egy kicsit levegőzni, túlságosan belelovaltad magad a témába.........'' Ha azt hinnéd, hogy fel vagyok dúlva, akkor tévedsz, mert halálos nyugalomban írom és írtam ezeket a sorokat.

    Ha valaki így lekezelt, reménytelennek állított ez alapján a pár POSTom alapján, akkor a való életben is azt tenné. Nincs bennem megfelelni akarás senki felé. Csak magamat tudom adni. Nem kellettem.

    Nem lehet csak úgy a levegőbe dobálózva lehülyézni valakit, aztán meg bratyizni vele. Mint modtam nem vagyok önérzetes, csak az emberi méltóágom nem engedi ezt meg. És ha azt hinné valaki, hogy csak a fórum belül vagyok ilyen, akkor elmondanám, hogy a főnökasszonnyommal is konfrontáltam már, nem egyszer, ami a mi cégünknél nem kis szó.

    ha egy ember van, aki elfogad engem olyannak, amilyen vagyok, nekem már az elég. Nem vágyom a világ szeretetére.


    de persze fentartom azt, hogy lehet, hogy én tévedek, és másnak, jelen esetben Neked van igazad.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák