Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz moonman #27 üzenetére

    Vagy úgy! A WLM=Windows Live Messenger. Jól van; leesett. Tehát használom ezt is, azt is. (A köznyelv használatára és a köztudat átformálására sajnos vajmi kevés lehetőségem van. Attól tartok, ez még jó darabig megmarad MSN-nek. :) )

    izé...#24 P.H.: Mi is pontosan az a Supernode? Akkor is használja az internetet, ha nem folyik éppen kommunikáció? Azt értem, hogy a registryt hogy kell meghekkelni a linkelt cikk alapján, csak azt nem értem, miért kellene? Most nézem a forgalomszámlálót: a DU Meter szerint akkor is csorog valami, ha sem a Skype, sem a torrent sem, semmilyen letöltés és feltöltés nem folyik. Úgy 10 másodpercenként egy század MB. No, most ez a csorgás micsoda akkor? Most egyedül a Firefox van nyitva és nem folyik rajta letöltés.

    Most újraindítottam a Skype-ot, és ez a csorgás felgyorsult kábé a duplájára. Most olyan 5 másodpercenként ugrik egy századot a számláló. Ez lenne a Supernod, vagy mi?

    Amúgy sem szívesen piszkálom a registryt, ha nem muszáj. Nincs forgalomkorlátom. (Ha lenne, nem Skype-olnék.)

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák