Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Ed3r_X_ #54 üzenetére

    Néha muszáj. Pl csak ritkán jelentkezik a probléma. Nekem is volt egy x700 Pro gyárilag túlhajtott VGA-m és nem cserélték, pedig memória hibás volt, csak kezdetleges, nem minden játéknál jött elő. Leírtam, visszaküldték náluk jó, pár napig tényleg jó volt, majd kezdte előröl, megint vissza küldtem, megint vissza küldték hogy jó, pedig részletesen leírtam hogyan idézhető elő. Ekkor eldurrant az agyam, mikró után se kép se hang és cserélték. Egy kicsit sem érzem magam rossznak, mert senki nem fizette az időmet meg az ideget ami bennem volt végig, nem tudom használni, garos de nem is cserélik. Pluszba a gép is kiesett amíg küldözgettük.

    Plusz pont, hogy újra indult a gar és X1650 Prora cserélték ha jól rémlik :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz #09819904 #57 üzenetére

    Rövid verzió: 28.526 Ft

    Hosszabb: Nem mindent lehet egyértelműen forintosítani, de igen is számít, akkoriban főleg játék volt, csak pár apró munka, mondjuk 80-20%-ban. Ennek ellenére nem tudtam készülni sztech vizsgára, weblap szerkesztés tanultam mellékesen, nyilván addig az is pihenő pályán volt.

    Példának hozom az autót. Amennyiben van egy garanciával rendelkező kocsid, és lerobbansz, jön az assistance, fizetik a szállásodat és csere autót amennyiben szükséges, majd biztosítanak kölcsön autót a saját flottájukból. De ha üzleti úton vagy, nem esik ki max pár óra, mert garanciával rendelkezel. Itt ugyan úgy megvolt a garancia, mégis gátolva voltam a korábban felsorolt dolgokban, és ez igen is idegesített. Fizettem valamiért, élő garanciám volt, és az én költségemen postáztassam kétheti rendszerességgel, ami így is 3 alkalom volt... több mint egy hónap kiesés. 10+ éve volt, így nehéz pontosan mindenre vissza emlékezni, de dióhéjban ennyi. Mondok még egyet, mobil telefon, ha az 1-2 éves garancia időn belül szerelik, adnak csere készüléket. Nem gátolnak a tevékenységedben, nem kell idegeskedned miatta.

    [ Szerkesztve ]

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Formaster #59 üzenetére

    Bele viszem a rosszba az embereket :N

    Minél rövidebb ideig, hogy ne legyen nyoma egy másodperc, aztán próba. Az esetek nagy részében elég, de ez már több mint 10 éve volt, azóta nem volt ilyesmire szükségem szerencsére :)

    Meg nem is valószínű hogy lesz, itt nem szórakoznak veled mint Magyarországon...

    morgyi

    [link]

    Nekem nem tűnik átlátszónak. Írják is hogy nagyon diszkrét, semmi jelzés nem látható rajta. Opcionálisan választható a fehér a killer logoval. Szerintem a legtöbben a jelzés nélküli feketét fogják venni. Már aki ki akar rá dobni 50 ojrót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák