Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz #06658560 #100 üzenetére

    A repülőről nem tudok nyilatkozni (azt még nem próbáltam), de egy kötött pályás közlekedési eszköz számottevően kevesebb szabadsági fokkal rendelkezik, mint egy autó. És azokat elég jól felügyelik is, kismillió autót nem fog felügyelni másik kismillió ember. Persze a programkód és a feltörhetőség problémái sajnos biztosan megvannak, bár a metró talán nincs rákötve közvetlenül az Internetre, mint az okosautó faszbuk-képes vezérlőrendszere (remélem..).
    Tudom hogy ebben a témában kisebbség vagyok, de az egyik autómban tranzisztor sincs, a másikban meg az irányjelző villogtatója az egyetlen elektronika :))

    @Tigerclaw:
    Én se hiszem, hogy maguk a Google fejlesztők akarnának bárkinek is rosszat. A fejlesztők meg a techbuz... akarom mondani technikakedvelők inkább örülnek, hogy komolyabb és komolyabb dolgokat meg tudnak valósítani, jobb lesz az emberek élete stb. Csak ott van a másik oldal is, amit te is kifejtettél. Nem az újdonságok ellen akarok harcolni, viszont szerintem tudatosítani kell az emberekben a dolgok árnyoldalát is, hogy el tudják dönteni megéri-e nekik az a plusz cserébe a veszélyekért, privátszféra-csökkenésért...

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák