Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZollR

    tag

    válasz anulu #46 üzenetére

    Felhasználókhoz rendelt Standard kliens licenc (User CAL) Exchange Server 2013-hoz (Exchange Server Standardhoz vagy Enterprise-hoz, a korábbi verziókhoz is)
    (további infó) - 1 kliens licenc: 23 900 / 30 353
    Tehát nettó 23900 x 150 = 3585000 + ÁFA
    Ez nemhogy jelentősen olcsóbb, de 150 ezerrel drágább is az általam említettnél...

    100/100-as vonal? A felhasználói élményhez 250-300 kbit/sec kell userenként, ami 150 főnél ~37 mbit szinkron. Nem azt mondtam, hogy minden esetben jobb és olcsóbb a cloud de 10-ből 9x igen. Ráadásul a tárhely is pont ilyen.

    Egészen középtávig olcsóbb a cloud, 5-6 év felett már kezd drágább lenni, de egy valamirevaló cégnél 4 év után cserélik a vasat. Lejár a garancia és öreg lesz a vas. Ne olcsójánosékat vegyük alapul, mondjuk a cloud nem is az ilyen cégekre épít.

    A jogi aggályok mások, de én a kommentet bambano azon kommentjére írtam, hogy a cloud egyéltalán nem kifizetődő és nem értelmetlen.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák