Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    válasz Egon #1 üzenetére

    Az a baj, hogy ROI-t veszélyes számolni a crypto világban.

    Nagyon sokat számít az, hogy hogyan bánsz a coinokkal, kiveszed-e azonnal amint kibányásztad (átváltod EUR/HUF-ra) vagy csak havonta váltasz, esetleg megtartod későbbi időkre.

    Ugye lehet most "csak" 20$-t termel naponta, de ha megteheti és kivár, LEHET hogy a nyár végére a most kibányászott 20$-nyi coinja akkor már 60$-t fog érni.

    Ugye a nehézség nő, tehát most könnyebb kibányászni 1 ETH-t, mint fél év múlva. Tehát ha te most 1 hét alatt kiszedsz 1ETH-t 1-es nehézség mellett, most ~900$-t kerestél, de fél év múlva kibányászol 0.5ETH-t 2-es nehézség mellett, de az árfolyam már 1800$ akkor is csak 900$-t kerestél.

    Viszont, ha visszanézel az első ETH-ra, akkor ott már gyakorlatilag 1800$-t kerestél 1 hét alatt.

    Szóval nem olyan egyszerű ez, az embernek is ki kell találnia mit szeretne, ROI-t még azért is nehéz számolni, mert én 620ezerért összeraktam egy 6db 570-es gépet. Most 800ért kb vinnék a gépet, meg amit eddig kibányásztam, tehát már rég ROI-n túl lehetnék, ha szeretném. De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

Új hozzászólás Aktív témák