Új hozzászólás Aktív témák

  • ardrift

    csendes tag

    válasz grafnet #1203 üzenetére

    Bootloader nyitás nélkül is fel tudsz rakni rá rendszert, mégpedig EDL módban. Ha keddig van időd szerintem nem érdemes várni, én EDL-ből téglátlanítottam, azóta is hivatalos global rendszer van rajta (a tied nem hivatalos global, hanem webshopos, a hivatalosból egyelőre csak 8.1.2.0 van). EDL módba a következőképpen tudsz bebootolni: Kikapcsolod a telefont, ezután visszakapcsolod bekapcsológomb és hangerő fel gomb nyomvatartásával (amíg a Mi logo fel nem jön), akkor belép "recovery" módba, ahol több opciód is van: ha akarod átállíthatod a nyelvet (szerintem gyárilag kínai), a legalsó kék gomb fölötti sorban levő jobboldali gombbal, de a "download" gombra nyomva tudsz EDL módba bootolni. Ekkor rádugod a gépre a telefont, és ha minden igaz valami "HS USB qdloader 9008"-ként fogod látni a gépen az eszközkezelőben. Ezután le kell tölteni a MiFlash nevű hivatalos progit és a global romot (fastbootos verzió!). Ez ennek a hivatalos leírása, de mivel mondtad hogy az angolban nem vagy biztos gondoltam leírom. A MiFlashből be kell tallózni ezt a romot (be van csomagolva, kétszer kell kicsomagolni, és azt a mappát betallózni, nem azt ami alatta van), azután nyomni egy "refresh" gombot, ha mindent jól csináltál látja az eszközt a program, alul a "clean all" lehetőséget kell kiválasztani (mindent töröl), és mehet a flash.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi 4 Prime

Új hozzászólás Aktív témák