Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz Felesbandi #152 üzenetére

    Mert kábé ennyit látsz a dologból, a PC alkatrész és gaming ipar meg üdvözöl. A szoftveres támogatás drágulása miatt a szolgáltatásokon keresztül lesz emiatt még infláció is. De budipapír lesz, örülhet mindenki.

  • Chaser

    titán

    válasz Felesbandi #152 üzenetére

    pontosan, nagy a kereslet
    aminek pedig részint - sztem erősen - oka a vga piac kvázi megszűnése/ a vga-kirreális drágulása
    egyik hozza magával a másikat
    lassan sima gtx 1650-ek olyan ársávba kerülnek, nemhogy kijön az árukból kényelmesen egy series s és még marad is zseton, de ha így haladunk msrp áras series x/ps5 is futja belőle - más történet melyik bolt hogy árazza a konzolokat -
    de a konzolok nem bányába kerülnek ( :
    persze arra használja az eszközt a vásárló amire akarja, azzal nincs gond
    ketté is törheti, rá is sz@rhat, az övé
    de ameddig a kapacitást gamerekra szabják, addig a kedves bányász az aki hiányt generál
    és miközben "dolgozik", mások 'opnak miatta - nagyn leegyszerűsítve mások kárán keres pénzt -
    és a részvételével ő is generálja a drágulást
    de azért látom hány "bányász" panaszkodik milyen drágák a vga-k meg a kw-os tápok ;] - és persze utóbbi is a chipek hiánya miatt drágult meg :)) -

    szerk:
    a szénbányákban egy kis terápia a "bányászoknak" azért esélyesen csökkentené a "bányászást"
    4 vga-t fizet - 4 évet lehúzhat egy valódi bányában akcióban ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • updog

    senior tag

    válasz Felesbandi #151 üzenetére

    Jajj.

    "Azt birom, hogy jonnek allandoan a kornyezet tudatossaggal, hogy ez mennyire szennyezo. Megneznem, kozuluk hanyan ulnek autoba gyalog 15 perces tavokert."

    Megnézheted, de semmilyen összefüggésben nincs a témával, 0 értelme volt ezt felhozni érvként, semmire nem mentség vagy indok. Én is utálom az (indokolatlan) autósokat BTW.

    "De persze ott nem szamit a "hogyan", csak a vegeredmeny"

    És..?

    "Erdekes modon ezek az elvek csak akkor jonnek eloterbe es lesz sulyuk, ha a 4k 120FPS-es kockulas akadalyozva van."

    Ferdítésből jeles.

    "Gyanitom, sokakat az zavar leginkabb, hogy nem szalltak be idoben, lemaradtak a nagy penzekrol es mar tul kesoinek tunik a belepes a banyaszatba. Engem is zavar, hogy nem kezdtem el nyomatni 5-6 evvel ezelott."

    Nagyon remélem hogy ezt nem gondolod komolyan, mert akkor komoly bajok vannak. Van az egészséges szarkazmus/álmodozás hogy pedig nem is lett volna nehéz eltalálni 5 számot 90-ből, amit remélhetőleg két perc múlva elfelejt az ember, de ha valakit ez komolyan elkezd zavarni, abból nagyon csúnya dolgok sülhetnek ki.

    "Ha most akarnek venni eros es draga kartyat jatekra, visszabanyasznam az arat a kartyanak es le lenne tudva a problema" :W hogy ez nem jutott eszembe se nekem, se millió más elégedetlenkedőnek. Vagy.... csak nem akarunk az általunk elítélt probléma részei lenni?

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák