Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz da. #63 üzenetére

    Azt birom, hogy jonnek allandoan a kornyezet tudatossaggal, hogy ez mennyire szennyezo. Megneznem, kozuluk hanyan ulnek autoba gyalog 15 perces tavokert.

    Amugy meg engem egyaltalan nem erdekel, hogy lesz belole penz, amig tudom, hogy penz lesz belole. Sokkal nagyobb lelkiismereti kerdes lehetne, hogy sok vallalat, akiknek a termeikeit vesszuk, hogyan allitjak elo a termekeket (gyerekmunka, stb.). De persze ott nem szamit a "hogyan", csak a vegeredmeny. Egyiknel a penz a vegeredmeny, a masiknal a penzzel megveheto termek.

    Erdekes modon ezek az elvek csak akkor jonnek eloterbe es lesz sulyuk, ha a 4k 120FPS-es kockulas akadalyozva van.

    Gyanitom, sokakat az zavar leginkabb, hogy nem szalltak be idoben, lemaradtak a nagy penzekrol es mar tul kesoinek tunik a belepes a banyaszatba. Engem is zavar, hogy nem kezdtem el nyomatni 5-6 evvel ezelott.

    Meg ilyeneket is hallok idonkent, hogy a banyaszoknak derogal a munka. A hardverre vajon hogyan szedtek ossze a penzt? Mig az ember dolgozik, a rigek tok jol vissza tudjak termelni a sajat arukat meg hozza a profitot.
    Ha most akarnek venni eros es draga kartyat jatekra, visszabanyasznam az arat a kartyanak es le lenne tudva a problema.

Új hozzászólás Aktív témák