Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Felesbandi #151 üzenetére

    Jajj.

    "Azt birom, hogy jonnek allandoan a kornyezet tudatossaggal, hogy ez mennyire szennyezo. Megneznem, kozuluk hanyan ulnek autoba gyalog 15 perces tavokert."

    Megnézheted, de semmilyen összefüggésben nincs a témával, 0 értelme volt ezt felhozni érvként, semmire nem mentség vagy indok. Én is utálom az (indokolatlan) autósokat BTW.

    "De persze ott nem szamit a "hogyan", csak a vegeredmeny"

    És..?

    "Erdekes modon ezek az elvek csak akkor jonnek eloterbe es lesz sulyuk, ha a 4k 120FPS-es kockulas akadalyozva van."

    Ferdítésből jeles.

    "Gyanitom, sokakat az zavar leginkabb, hogy nem szalltak be idoben, lemaradtak a nagy penzekrol es mar tul kesoinek tunik a belepes a banyaszatba. Engem is zavar, hogy nem kezdtem el nyomatni 5-6 evvel ezelott."

    Nagyon remélem hogy ezt nem gondolod komolyan, mert akkor komoly bajok vannak. Van az egészséges szarkazmus/álmodozás hogy pedig nem is lett volna nehéz eltalálni 5 számot 90-ből, amit remélhetőleg két perc múlva elfelejt az ember, de ha valakit ez komolyan elkezd zavarni, abból nagyon csúnya dolgok sülhetnek ki.

    "Ha most akarnek venni eros es draga kartyat jatekra, visszabanyasznam az arat a kartyanak es le lenne tudva a problema" :W hogy ez nem jutott eszembe se nekem, se millió más elégedetlenkedőnek. Vagy.... csak nem akarunk az általunk elítélt probléma részei lenni?

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák