Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Bgs #155 üzenetére

    - nincs rendszeres full -> a rengeteg inkrementálbol nehéz visszaállni, egy idő után azok is sokat foglalnak, hiszen nem törölhetsz -> kell rendszeres full ...

    - ismerősnek nem vállalták h egy esetleg kiküldött USB winyot rádugnak (szintén amerikaiak), szedhette le 1:1-ben otthonra + fizethette az adatforgalmat is :( (más gyakorlati tapasztalatom nincs, azt hittem ez az általános/normális... viszont a winyopostázgatás is elég körülményes szvsz)

    - minden backup automatizálhato? az usb winyo rádugásos? a kazetták cserélgetése is? ilyen szolgáltatást nem kapsz havi 80-100 dollárokért :)

    - a mellé letett gép esetén egy olcso backup-gépre gondoltam, nem drága tükörgépre (hobbioldal!)

    - paranoia: netes ismerősben évek után sem bíznék meg olyan szinten, h hozzáférjen fontos dolgokhoz, én viszont nyilván nem akarnék 7/24 a hobbiszerverem biztonságával foglalkozni ...

    - "két" helyen voltak az adataik, csak a második hely is ugyan olyan sebezhető volt mint az első :(

    - azért ugylátom, közelednek az álláspontjaink, sokmindent hasonlóan látunk

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák