Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz lezso6 #12 üzenetére

    Az én esetemben a tanulás melletti munka kizárt lett volna a Kandón. Rendesen a mintatanterv szerint haladtam egy-két tárgy kivételével, de annyi jegyző könyvet, beadandót kellett csinálni, hogy abból állt ki a félévem, emellett úgy ahogy bejártam rendesen órákra is. II. félévben a hétfőm így indult: 3 óra matek, 3 óra villany, 3 óra prog elmélet, 3 óra prog labor. A legjobb az volt amikor mindenki zh-t akart iratni azon a napon :D . III. félévben pedig kint laktam Budatétényen abban a gyönyörű koleszban, mert csak oda vettek fel, és a szerdai napon 8-kor indultam el, és 23-kor értem vissza (a tanítás 9-től 21:30-ig volt). Ahogy közeledett a vizsgaidőszak úgy kezdett egyre zsúfolodóni a dolog. De való igaz utolsó félévben, amikor csak egy idegen nyelvű kötelező tárgy maradt, akkor már elkezdtem munkát keresni és az államvizsga előtt 2 hónappal fel is vettek egy helyre, ahonnan 1 hónap múlva már másik helyre mentem, ahol vagyok azóta is.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák