Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz moonman #47 üzenetére

    ő dolguk lenne igazodni az új rendszerhez, nem fordítva

    Na ez az a norma, ami itt nagyon el van csúszva. Kvázi a VB nem adhatja el a szoftverét addig, amíg az hibát generál, mert az ő dolga igazodni az új rendszerhez. Senki semmit nem adhat el, amíg az hibákat generál, viszont egy windows-t úgy adnak el, hogy annyira tele van hibával, hogy a rengeteg gyorsjavítást nem győzik SP-be kötegelni.
    A májkrémszaft csak egy piaci szereplő, mindenki másnak a többletmunkáját (amikor éppen egy agyonfoltozott oprendszerhez igazodik) ki fizeti ki? Teljesen érthető, hogy mindenki azt mondja, hogy ha nekik lehet hibásan eladni, akkor nekünk is és a vége, hogy a felhasználó már azt sem tudja eldönteni, hogy mi okozza éppen a hibát. Az én munkaidőmet ki fizeti ki, amíg rájövök, hogy a VB generálta a kékhalált? Mert ugye csak akkor tudom elküldeni a dmp-t ha már tudom, hogy kinek küldjem. Lehet hogy ami nekem 5 perc, az egy átlagos otthoni felhasználónak aki azt sem tudja, hogy kell megnyitni a dmp-t 3 nap meg 10.000Ft költség, mert elviszi a szervízbe szépen, mert lát egy kékséget egy pillanatra és lövése sincs mitől száll el a gépe, amikor gondosan válogatott szoftvereket vásárolt és telepített. A jobbik eset ha a szervízben nem verik át és cseréltetnek ki vele valamit teljesen feleslegesen és igen, a "kicsik" a felhasználókat használják tesztelésre, mert bazira nincs keretük "igazodni" csak utólag, mert egyszerűen nincs rá emberi erőforrás. Van egy pofi programozó akit meg tudnak fizetni, az ér valamit, aztán szevasz. Az fejlesztgeti a vonatkozó szoftvert és nem fogják több éves munkaután azt mondani, hogy ja bocsi, akkor mi most lehúzzuk a rolót, mert jött egy újabb winfos.

    Hardverlesen

  • bambano

    titán

    válasz moonman #47 üzenetére

    Időnként azt akarod hangsúlyozni, hogy az ms mennyire törődik a felhasználói visszajelzésekkel, időnként meg elmehet mindenki a fenébe?

    El kellene már dönteni, hogy akkor az ms most felhasználó barát-e vagy sem, meg hogy melyik vitában mire történik hivatkozás...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák