Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #50 üzenetére

    tudtam, hogy belekötsz abba, hogy esetleg hiba lenne boot közben. de tudod, van hardveres hiba, ami péládul attól jön létre, hogy hordozod a géped. asztalinál ez nem olyan lényeges, hacsak a pókok el nem rágják a kábeleket, de laptopnál én jobban szeretek biztosra menni. (főleg, mert ez az egyetlen gépem)

  • FefeeX

    veterán

    válasz moonman #50 üzenetére

    látom azért mégsincs annyi tapasztalatod, mint amennyit mutatni szeretnél, no offense:

    Pár éve havernál a ram elszállt, csak az egyik. Ezt először pont a bootnál látta meg, mikor kiakadt a dolog. Ha folyamatosan "be van kapcsolva a géped" és csak a második memó száll el, akkor majd egyszer csak azt látod, hogy befagy és elszálltak a programjaid, amiket nagy mellénnyel nem mentettél el. (Amíg mondjuk nem használod a memót maxon, előfordulhat hogy észre sem veszed) Emellett, mint a kollega írta, azért notebooknál elég sok hibalehetőség akad, pl vinyó elszáll (ehhez is volt szerencsém). Na mindegy.

    Neked lehet nem felesleges, és nem értelmetlen, de könyörgöm, már az érettségi feltétele is a szövegértés. ha valamiben kötözködni akarsz, és nem csak te, legalább vedd a fáradságot és olvasd végig, valamint értelmezd, egyben az egészet. Leírtam az indokot, hogy miért felesleges, nem mondtam általában, az egészben arról volt szó hogy én mit csinálok, de nem fogom minden mondatba beleírni külön hogy "szerintem, nekem" - szerintem ennyi érettség elvárható az olvasótól hogy tud értelmezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák