Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dionaea

    őstag

    válasz Szili17 #13192 üzenetére

    Tehát mivel nam akarok vittatkoni leírom az álláspontomat.

    "Sztem ha jelent vki kátyút addig kellene maradnia amíg nem csináljak meg"
    Hűha, az örökkévalóságig? Kicsit túlzónak érzem."

    A nagyon fontos üzemanyag árak is ott vannak. foglalják a helyet a szerveren Ami egy eléggé lényegtelen dolog egy navigációnál! A kátyú azért elég fontos dolog de lehet csak én gondolom így. Ok ne a Király utcai kátyúra gondoljunk ahol megy az ember 40 el, hanem mondjuk városon kívűl ahol 90-100 között!! Tegyük fel télen sötétben!

    " Jó lenne az neked, hogy több száz kátyú jelentés ami ott van "

    Hát nekem jobb lenne egy figyelmeztető városon kívűl, inkább ez mint elütött állat az úton, ha kellene választani.
    " Akkor 1 óra? 5? 2 nap? 1 hét? Egyik sem jó, mert a kátyú tovább ott van. 1 hónap? Annál is. Akkor mi? "Majd amikor leszedik?"

    Hát szerintem, de nagyon nem gondolkodtam rajta, de mi lenne ha pl aki elég pontott gyűjtött Wazeban mondjuk minimum király vagy tegyük fell 100.000 vagy fölötte akár 200.000 vezetett km a wazeban, jelent egy kátyút az maradjon ott addig amíg mondjuk 3 ember aki csak pl 50.000 km t vezett nem jelenti, hogy nincs ott. Például hasonló. Tehát ne mindenki jelentése maradjon ott, de aki sokat megy az nem fog bohóckodni a false jelentésekkel. Ennyi bizalmat meg kaphatnának. Lehet hülye ötlet, de ötlet.

    "
    De mi ez "a dugóban való figyelmeztetés, hogy dugó lesz meg ilyen lett"? Még mindig nem világos, hogy pontosan mire gondolsz / mit szeretnél ezzel. Persze legyinthetünk is, hogy én hülye vagyok, úgyis így marad, te meg azt csinálsz amit akarsz. Mert valószínű, hogy változni nem fog, bármi is az amit szerinted ebben lehetne jobban csinálni, csak kíváncsi vagyok."

    pl elindulok 50 km távolságba navigációval, tehát nem csak fut a Waze. Beérek a bevezető szakaszhoz, látom a navin minden ok, megyek tovább egyszer csak sok féklámpa meg álló autó a waze szerint minden ok, lelassítok és hopp minden pirosba vált, hogy dugó van. Ok lehet igazad van nem fog változni az érkezési idő, de jelezhette volna mert mondjuk a "kocsiba be ablakot le" dalszöveg dugóban nem annyira jó :D.

    És azért előfordul az is nem egyszer, hogy miután megállok 2 percell írja ki, hogy xy percel nő a menet idő. Erre korábban azt kaptam, hogy a server terhelése miatt vannak ilyen bugok. igaz ezt még beta tesztelő koromban 3 éve egy kinti fórumról.

    De tényleg nem akarom offolni a fórumot lényegtelen kátyúval, meg hasonlóval. :D :D Van kormány a kocsiban persze kitudnám kerülni, ha nem lennék kancsal

Új hozzászólás Aktív témák