Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz dionaea #13512 üzenetére

    Meg a telefontól (akku állapotától) is függ. Én 2 év alatt kinyírtam a P9-em akkuját. Az elején tök jól bírta a Waze-t is, aztán ahogy romlott az állapota - én úgy tudom ezt komálják a legkevésbé, ha autóban megy valami nagy fogyasztó és közben még töltöd is, pláne ha nincs meg a rendes töltés ciklus - egyre rosszabb lett. Olyan 2 évhez közelítve már egy fél órás út alatt is lemerült a 100%-ra feltöltött telefon. Utána már ugyanezt tudta akkor is, ha közben az autóban töltőn volt (ugyanazzal a kábellel meg mindennel). :D Annyi áramot sem volt hajlandó felvenni amennyit a Waze fogyasztott.
    Aztán vettem új telefont és magic, 1 órás út alatt merül 5%-ot. (És ha töltöm akkor szépen tölti a telefont, még mindig ugyanaz a kábel meg minden, ami 2 éve :D )
    De igen, ezeket kell megnézni: telefon akksi állapota, szivargyújtó töltő és kábel.

    (#13492) st6969:
    Hát ne szívassál, elvileg át van neveződve. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák