Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    válasz Dottore #40336 üzenetére

    Oké Dottore! Végül is annyi ideje szívok már, hogy egy hét a megszokott alkalmazások nélkül simán kibírható. Csak akkor mire fogom használni a telefont. :D
    Mindegy, azért logikus ez a probléma megoldási útvonal. Próbaképp felrakom az 5.1- et először, mert egy fórumtársnak éppen ez az egy nem ment fel míg végül alaplapot cseréltek nála, legalább kizárom ezt a lehetséges hibát is. Az enyém már elmúlt egy éves, így gondolom alaplap garanciális csere kizárva. 5.1 után visszatérek KK 4.4.4- re (mert hiányzik az Xposed) és jelentkezem a fejleményekkel.

  • metal01

    őstag

    válasz Dottore #40336 üzenetére

    Stockon is jelentkezett nálam a kamera bug. Szerintem másnál is. Az olyan appok "okozzák" amik használják a kamerát. Az alap OS összeakad velük. Erre eddig az volt a megoldás, hogy újraindítottam a telefont. De idővel újra jelentkezett. Az App Ops-ban letiltva az appokban a kamerát amikben nem használom a hiba megszűnt. Ez nem össze-vissza próbálkozás, hanem célirányos megoldás. Legalábbis amíg nem lesz hibajavítás akár a Google, akár az egyes appok készítőitől (Facebook, Viber, Skype, stb.) Az App Ops egyenlőre megoldotta a bugot. Semmilyen "mellékhatását" nem tapasztalom. Minden működik rendesen.

    Nashville: A Playről szedtem le az App Ops progit. Root kell neki. Az FC (force close) kényszerített leállást, az app megnyitás utáni azonnali bezárását jelenti egy hibaüzenet kíséretében. Jelen esetben a kamera is ezt csinálja sokszor. Ezt csak restart oldotta meg eddig. Az App Ops óta nincs ilyen. Próbáld meg először a stock ROM-ot, ha neked nem jön elő a camera bug akkor mákos vagy. Ha igen, akkor az App Ops megoldás lehet.

Új hozzászólás Aktív témák