Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gerinctelen

    csendes tag

    válasz para2014 #1937 üzenetére

    Kedves Rózsa ! Azt olvasom , hogy szépen javulsz, és ennek nagyon örülök, de közben légy nagyon óvatos , pontosan azért, mert még csak 3 hetes vagy ... az nagyszerű, ha nem kell segéd eszköz:)
    A pénzről , amit írtál pontosan egyezik az én tapasztalataimmal és véleményemmel .
    Köszi, hogy ilyen jól megfogalmaztad!:)

  • klari164

    csendes tag

    válasz para2014 #1937 üzenetére

    Szia Rózsa! Hidd el, hogy örülünk neki, hogy szépen gyógyulsz és senkit nem sértesz meg. Ez egy kis közösség és örülünk a másik sikerének, mert az bennünk is reményt kelt. Én magam részéről nagyon együtt tudok érezni itt mindenkivel, mert itt mindenki megszenvedi a magáét. Ezt egy egészséges embernek hiába is mondanád, inkább szánakozna rajtad, de nem értené meg min mész keresztül és, hogy Neked mekkora siker minden apró javulás. Az orvosokkal kapcsolatban maximálisan egyetértek. Szolnokon feküdtem infúziós kezelésen, annál a dokinál aki háromszor műtött és akinek köszönhetem, hogy rosszabbodott a gerincem a hanyagsága végett. Na szóval, 5 napig feküdtem ott. Bejött vizitelni és egy pokróc elszégyellte volna magát, olyan durván viselkedett. Akkor megfogadtam, hogy nem adom oda a pénzt, inkább a gyerekeimre költöm. Eljött a negyedik nap és láss csodát, egy mosolygós, barátságos dokivá változott. De akkor már átláttunk a szitán és senki nem adott Neki pénzt. Azóta nem is voltam Nála. Ha érzed, hogy emberséges, hogy megtesz mindent, akkor nyilván a lehetőségeidhez mérten adsz Neki pénzt. De ha nem érdemli meg, egy fillért se adok. Akkor mondom,azt, hogy kifizettem a kezelésemet a munkabéremből. További sikeres javulást kívánok Neked és szép napot! :)

Új hozzászólás Aktív témák