Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malacka

    csendes tag

    válasz Malacka #1717 üzenetére

    Nah, ha már belekezdtem leírom mi van velem:Akit nem érdekel a rizsa nem olvassa tovább, fentebb leírtam a lényegest. :)
    Volt egy áttörésem kb két hete .Akkor azt mondtam, hogy meggyógyultam. Már napok óta szinte 100% os voltam. Talán annyi, hogy bent a forgó résznél olyan ízületi fájdalom jelentkezett, de az is vagy 2 óra terhelés után. Tökéletesen tudtam ülni, vezetni akár 1 órát is.
    Bementem a múzeumok éjszakája rendezvényre, egy kicsit jól érezem végre magam. Hát arra nem gondoltam, hogy be még be tudok menni, de ki is kell jönni és esetleg lehetek sz@rul.
    Bementem, fagyiztam, leültem 20 percre és hallgattam egy koncertet. Ott ültem és örültem, hogy végre meggyógyultam és végre újra élhetek kicsit...
    Hát amikor visszafelé indultunk, vagy 1km távolság lehetettem a kocsitól. A belvárosba nem lehet behajtani. Alig értem vissza. Úgy hajtottam be a kocsiba a lábaimat.
    Akkor még reménykedtem, hogy kicsit túlzásba vittem, de másnapra majd elmúlik. Egy fenét múlt el! 2-3 napra még a vádlifájást és nagyon minimális zsibbadást is kaptam. 1 hét után már újra nem fájt, és ismét jobban lettem, de valahogy mégsem úgy mint 2 hete. Akkor nagyobb volt a hatótávom.
    A gyógytornász szerint nem csináltam rosszat, terhelni kell. Egy kicsivel nagyobbat vállaltam mint amennyire erős vagyok, de nem emeltem, nem hajoltam. Stb. Azzal semmi rosszat nem tettem. Ez nem a sérv miatt fáj, hanem az izmok miatt és azok nyomják az ideget stb stb
    Szerintem meg mégsem volt jó...
    Most járok úszni- túlzás- mondjuk 2 szer voltam már. Erre is azt mondta, nem tudok a vízbe nagyon rosszat tenni, ha pl nem úszom szabályosan az is jó.1, alkalommal 20 percet úsztam.
    Második alkalommal 1 órát és akkor már alig bírtam kijönni az uszodából annyira fájni kezdett. Francokat nem lehet akár azzal is megszívni. Nagyon elfárasztottam magam.
    Mondjuk legalább vissza nem estem a túl hosszú úszás miatt. Ami amúgy szerintem jó, és legközelebb fél órát fogok úszni... az a baj, hogy 10 perc is meg 4 óra is ugyanannyiba kerül.Persze, hogy szerettem volna kicsit többet úszkálni. Rehabos bérletet láttam, de gondolom nekem az nem jár :((
    Lépcső van az uszodába! Alig tudok lejönni, mikor végzek. Pedig a gyógyász szerint azt is gyakoroljam csak. Szerintem ez baromság. Én aztán nem megyek fel se le lépcsőn az tuti! Ezt az uszodába nem tudom kikerülni. De minden mást kerülök...
    Orvost és a tornászt is kérdem sokszor, hogy nem-e kellett volna inkább a műtét, de szerintük nem. Minden gyakorlatot meg tudok csinálni, állítólag szépen. Szerintük remélhetem, hogy lesz jobb és meggyógyulhatok. A balett már úgy megy, hogy jobb lábam és a bal közt nincs különbség. Akár járhatok vagy állhatok is lábujjhegyen 10 percet. Műtét sem garantálná, hogy jobban lennék… Az után pedig 100%ban nem lehetek már soha a régi. Eztetet mondják folyamatosan. Az elején még megműtöttek volna kapásból akkor Én kértem ne. Vártunk és most meg jobban vagyok, Azóta az mondják, csak ha Én kérem műt meg. Mert nem indokolt, de ne is kérjem, mivel nem biztos jobb lenne. Várjak még türelemmel. Tény ahhoz képest összehasoníthatatlanul jobban vagyok, de messze nem egészséges!
    Volt egy csalánkiütéses betegségem is.Arra kaptam szteroid injekciót- fájdalmat nem enyhítette.
    Azóta nem szedek semmilyen gyógyszert, azt mondták lehet az ütött ki.

    [ Szerkesztve ]

    passz...

Új hozzászólás Aktív témák