Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Angel683 #1325 üzenetére

    :K :K :K

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • laciklon

    csendes tag

    válasz Angel683 #1325 üzenetére

    Sziasztok!
    Mivel szóba került a kerékpározás, le írnám saját véleményemet.
    Januárban műtöttek és júniusig javasolták, hogy tartózkodjak a sporttól. / futás, kerékpár /
    Ha már kerékpározik a "beteg" , akkor gondoljuk végig az ülés pozíciót.
    Inkább enyhén sportosan, / kormány nyereggel egy magasságban, vagy lejjebb / mint egyenes háttal. Előre dőlve mind a súlyod, mind a talajtól érkező ütődések kb 60-40%-ban megoszlanak gerinc és kar között.
    Felegyenesedve ülve, minden zökkenő egyenesen végig fut a gerinceden, az agyadig.. Rugós nyeregcsővel valamelyest csillapítható.
    Ez az eszmefuttatás saját agymenésem terméke, de talán érdemes gondolkodni rajta.
    Sofőr betegség: Az tett be nekem is. A váztartó izmok elhanyagolása nagyban ludas az egészben.. Míg nem kezdtem el gyúrni rájuk, pár perc állás után már fájt a derekam. Én ezt kezdtem csinálgatni: http://bringahirado.hu/cikk-bringa-bringas_specifikus_torzserosites_3_resz-45156
    Az 5-ös gyakorlat különösen tetszik, mivel ott egyensúlyozás közben olyan izmok is dolgoznak, amik létezéséről nem is tudunk..
    Saját állapotomról annyit, hogy teljesen tünetmentes lettem. Nem fáj, nem hasogat, már az ágyban forgolódás sem okoz problémát. Március közepén mentem vissza dolgozni olyan korlátozásokkal, hogy nem emelhetek, nem hajolhatok júniusig. Ezt elég nehéz megállni, de muszáj!

    Mielőbbi felépülést és türelmet kívánok.

    Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

Új hozzászólás Aktív témák