Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laciklon

    csendes tag

    válasz narumon #1199 üzenetére

    ÜDV ITTHONRÓL! :)
    Az MRI-ről annyit, hogy a ritmusa jó volt, de dallamban szegény. Ezt közöltem az aszisztensel is, aki furcsán nézett rám.
    Más:
    Ma engedtek haza... Próbálok beszámolni,be mobilon elég macerás pötyögni...
    Nekem mindössze az altatás utáni ébredéssel volt egy kis problémám. Fél délnen kerültem visaza a szobámba, ahol este 10-ig mozdulatlanul, a hátamon kellett volna maradni. Sajnos a nem sokkal korábban megivott 2 koty gyümölcslé vissza fordúlt. A nővérek oldalt fordítottak, ami nagyon rosszúl esett.. még másnap voltam kissé nyűgös, de utána szinte óráról órára jobban lettem. A lényeg, hogy ébredés után újra mozgott a lábfejem, és nem éreztem a zsibbadást. Most azon vagyok, hogy betartsam a számomra szigorúnak tűnő korlátozásokat. 6 hét múlva kontról és minimum 3 hónap táppénz. Személyes véleményem: Akinek a doki műtétet javasol, azt okkal teszi. Aki gyógyszerekkel tartja élhető szinten magát hibázhat,mert az idegek az álandó nyomástól tartósabban, vagy maradandóan károsodhatnak. Elméletileg 6 hónap múlva teljesen felépülök és újra kezdődhet a bringázás! :) Szerintem célirányos torna, csontkovácsolás is erdmé

    nyes lehet, ha időben felismerjük a problémát... Sajnos a kezdeti tüneteknek nem szemtelünk elég figyelmet. Figyeljünk jobban magunkra!

    Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz narumon #1199 üzenetére

    Közbe eszembe jutott hogy Digital már elküldte régebben a tel.számot, fel is hívtam jövő héten hétfőn megyek. Már csak sofőrös autót kell keresnem...

Új hozzászólás Aktív témák