Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuli78

    újonc

    Sziasztok! 32 éves srác vagyok 4héttel gerincsérvműtét után itthon lábadozva. A sérv az S1-L5 között volt. Előtte rendszeresen sportoltam, futás, kondi terem és box. A Merényiben műtöttek, a körülmények nem túl rózsásak, de az orvosok előtt le a kalappal. Azt viszont hiányoltam, hogy a gyógytornát illetőleg nem kaptam semmilyen tanácsot, ergó nem is igazán csináltam, csinálok semmit, a sétáláson kívül. Ezt azért sem értem, mert mindenhol olvasom, hogy a torna milyen fontos ebben az időszakban is. Ezért önszorgalomból jövőhétre bejelentkeztem egy gyógytornászhoz, aki rögtön mondta a telefonban, hogy már rég tornáznom kellene. Fasza! Azt szeretném kérdezni, tőletek, hogy a lokális fájdalom, azaz a műtét területére irányuló belső feszülés (néha olyan mintha egy tonna lenne a nyakamban és ez a súly mind a műtött területet nyomná.) és néha igen komoly fájdalom ebben a szakaszban még normális? Illetve, hogy minden reggel nagyon hasogat és fáj, majd miután néhány lépést teszek nagyjából elmúlik, persze azért nyilallgat rendesen időnként.

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák