Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz kurta9999 #83 üzenetére

    Ha az utazásod minden egyes napja 1 millió HUF-ba kerülne, akkor 50 évnyi folyamatos utazgatás csak 18 milliárd HUF-ot vinne el a kb 600 milliárd HUF-ból. Hova akarsz te ennél drágábban utazni, hogy kevés lenne ez a pénz?

    Nem szó szerint kell érteni a mindenhol voltál-t. Szerinted a 20.-30. tengerpart-ot mennyire fogod érdekes-nek izgalmasnak találni?
    Ha folyamatosan utazol, hogy mindent láss, mikor fogod ápolni a baráti családi kapcsolataidat?

    Cég, vállalkozás - erről már írtam. (51-es hsz)
    tőzsde - elsődlegesen pénzszerzésről szól. Ha már elég van, minek? Ha nem vagy jártas benne, nem érdekes és nagyobb eséllyel csak buksz rajta.
    támogatás - nem nevezném célnak, hacsak nem aktív irányításra gondolsz egy alapítványnál. Az alap probléma ugyanaz, mint egy cégnél
    kokaint csempészni - itt gondolom, nem szó szerint értetted, mert az feleslegesen életveszélyes, hanem valami extrém izgalmas dolog. Ezzel lehet jól elindulni a lejtőn. Egy kis bolti lopás. Aztán hajléktalan verés. Erőszakoljunk meg valakit. Raboljunk ki egy bankot. Öljünk meg valakit, hogy ne derüljön ki ki volt az.

    "Ha pedig nincsenek barátai, nincs kivel megosztania az élményeit - azmár az ő hibája."

    A barátoknak is kezelni kell a szitut és eltávolodhatnak egymástól. Én is eltávolodtam nagyon jó barátaimtól, mert én a családi életet választottam, ők meg még "élni" akarnak.

Új hozzászólás Aktív témák