Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfy33

    senior tag

    Az Alzás akciós Fenix 6 pro solar megihletett, ezért ma át is vettem. Kérdés volt korábban, Navi-Gate Kft.-s-e? Igen, rajta a van a dokumentáción, dobozon is.

    Első benyomások, külső: a szín szép, nem hivalkodó, de tekintélyt parancsoló az óra mérete. A súly az semmi más ekkora órákhoz (átmérőre gondolok)viszonyítva, pont annyira van súlya, hogy érzékelje a hordója mekkora darab van a csuklóján.
    A méret igen, nos elsőre kicsit rémisztő lehet, mert nagy, tényleg az. De vhogy így jól áll neki.
    Az biztos, hogy aki vacillál, az a sima 6-ost rakja mellé, élőben teljesen más, mint videókon, képeken. Szerintem az is elég szép méret. Úgy fog tudni dönteni biztosan.
    Ennek az indokolt mérete a terep képességeiben igazolható. Erdőn mezőn jobb a rálátás, az biztos.

    A beüzemelés nagyon egyszerű, gördülékeny, pillanat alatt feláll a rendszere, wifi, stb.
    75%-on volt a gyári töltés, gyorsan tölt az usb-n, csati stabil.

    Menü, tulajdonságok:
    Megszédülsz a sok infó miatt, erre idő kell, míg átlátod a sport funkciókat. (Fitbit Ionic adidas editionról váltottam 2 év után) Plusz a többi funkció ki sincs próbálva jelenleg.
    Ezekről még nem tudok részletesen beszámolni.

Új hozzászólás Aktív témák