Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bóti

    senior tag

    válasz Benőke #68 üzenetére

    Az első részében egyet értünk a másodikban nem.. :)

    Az S4 nem ér meg 200 ezret főleg úgy, hogy az előállítási költsége 50 ezer alatt van..
    Tudom, rengeteg járulékos költség van még emellett, pl.: logisztika, adók, profit, stb, stb..
    De az, hogy a Samsung agresszív marketing bullshit gépezetét, meg az "ajándékokat" is ráterheli egy az egyben a vásárlóra az gusztustalan..
    A Xiaomi megmutatta (vagy akár az Oppo, de lehetne sorolni), hogy lehet viszonylag olcsón is minőségi telefont csinálni.. (MI-2s 32 GB Snapdragon 600 + 2 GB ram, stb.) Mondjuk 100-110 ezerért be lehet szerezni.
    Ilyenkor jön az, hogy "de a Samsung kényelmi funkciói", a válaszom csak ez rá: MIUI.. :D
    Marad a szervíz, és a marketing, de azt nekem senki ne mondja, hogy telefononként ez belekerül 50-60 ezer forintba (ha levesszük a UI fejlesztést)...
    De ez nem csak a Samsungra igaz, szerintem egyik zászlóshajó sem éri meg a 200k-t..

    Lehet osztani!! :D

    A második részével kicsit vitatkoznék.. Nekem Huawei Ascend G510 van, és nem kényelmetlen, nem csúnya, nem ormótlan (szerintem, bár igaz csak 4,5"), és 2 napig húzza az akksija folyamatos mobilnet mellett, szóval fényképezésnél is elég jól bírja.. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák