Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Először kétségbeesnék. Aztán kis idő múlva ráébrednék, hogy úgysem tehetek semmit, tehát összekötöm a kellemeset a hasznossal. Elrohannék egy bizonyos helyre (ennek helyzete nem publikus, de munkával kapcsolatos) amit gyűlölök, és még rajtam kívűl legalább négyen biztosan, de számításaim szerint sokkal többen. Szóval odarohannék, és várnék. Két eset lehetséges. Vagy J. bácsi ráébred, hogy szerény személyemben egy síkidiótát sikerült kiválasztania, és teljesen reménytelen, hogy bármire is ráébresszen, így megesik rajtam a pici szíve, így megment. Ergo én nyertem.
    A másik lehetőség, hogy levegőbe röpülök az általam, és sokak által mélységesen gyűlölt helyen, amely remélhetőleg eme behatástól megsemmisül, vagy legalább helyrehozhatatlan károkat szenved. Ez esetben nekem már mindegy, a többiek viszont talán boldogabbak lesznek, hiszen megvalósult az, amit álmaikban sem reméltek, végre megsemmisült AZ.

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák