Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Chaser #138 üzenetére

    Ebben teljesen egyetértek veled a 840-t is csak az tartja businessnek, aki még nem látott 8440/60/70-et, meg a Latitude E7440-et is csak az tartja business-nek, aki még nem látott D630-t, vagy E6440-et.

    Az is jogos, hogy a legendás IBM ThinkPad ma már csak nevében létezik. Igazából a Lenovo számomra nem gyárt Business notebook-ot. A 440P még még, de a többi sehol nincs, még egy R osztály minőségét sem éri el ma a T.
    Arról nem beszélve, hogy az X1 meg az eredeti X300 között ma annyi különbség van, mint nem is tudom, de nagy.

    Nekem még van egy T61-em itthon, de arra még ráállok akkor megy, de a D630-ra is rá mernék állni, de a 8460-ra is. A 7440-et és kategóriáját már arra sem tartom alkalmasnak, hogy egy kisebb esést, vagy egy komolyabb nyomást elviseljen a BKV-n. Mert könnyen rongálódik.

    Emlékszem még a D630-am lebukfencezett a 4-6-osról, meg repült egy méter, mikor is bitumenen állt meg. Kb megkarcolódott. a 7440, meg a 840-et azért megnézném, hogy megússza-e ennyivel, mert szerintem nem.
    A kollégám lerúgta az X60-at az emeletről, a roll cage vázról a műanyag leszakadt a sarkán egy cm-es darabon, ennyi volt a baja. A mai "business" gépek nem tudják ezt, talán egy két kivétellel (E64/6540, E73/4/56)

    És akkor ide linkelném be a "szerintem nekem business gépem van" kollégáknak a klasszikus videókat:

    Lenovo Thinkpad Crash Test

    Legends of ThinkPad - "Crunched"

    Legends of ThinkPad - "Melted"

    Nyilván jó ha vékony, de nem mindenáron.

    (#139) Alchemist

    Nem egy T410 ez igaz, Én ha lenovo-ról van szó, akkor a T60/61-nél húztam meg a határt. De inkább a T60-ál.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák