Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz Narxis #98 üzenetére

    Ezt írtam:" Windows Vista capable/ready/basic logót sok gépre rá lehet aggatni, megtehetik a gyártók, ha a követelménynek megfelel a gép. Az már más kérdés, hogy XP-t gördülékenyebben futtatna."

    Summa summarum miért más kérdés, hogy gördülékenyen fusson az Oprendszer a gépen?
    Miért más kérdés.. Azért más kérdés, mert két különböző dologról szól a két mondat.
    Ne rajtam kérd számon a minimum követelményt, és a gyártók hozzáállását.

    A bejáratódásra meg ki fog várni?
    Nem kell várni, felőlem aztán azonnal törölheti az egész kócerájt. :)
    Nem azért vagyok itt, hogy meggyőzzelek.

    Az az egy hónap még barátok között sem egy hónap, legrosszabb esetben néhány órás nagyságrend, feltéve hogy használva is van a gép. Konkrétan annyi idő, amíg az indexelő végignézi a vinyót és elhallgat, az alkalmazások egyszer-kétszer lefutnak, és újra lesz indítva a gép néhányszor. A legelső időszak a kritikus, mert akkor rakja tele az ember programokkal a rendszert. Becsapós a folyamatos kerregés is, mivel az indexelő dolgozik, azt látja a user, hogy csak tölt meg tölt állandóan, de közben csak minimálisan lassítja a rendszert, a válaszidő nem nő meg nagyon. Jónéhány Vista capable gépen futtattam már Vistát alapbeállításokkal, nem volt lassú, igaz, aero nem ment alapból. (néhány % cpu-ban, + néhány 10MB memória)

    [ Szerkesztve ]

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák