Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Ez nagyon mókás..

    Tehát én a felhasználó fizetek a mobilszolgáltatónak nem keveset,azért hogy legyen mobilnetem..
    Amiért cserébe elvileg ő fejleszti a hálózatát,hogy jobb és gyorsabb legyen a netem.
    Elvben arra használom ezt a netet a szerződésem korlátai között amire akarom (gyakorlatban meg nem,legalább is itthon)..
    Erre ők még mástól is le akarnak szedni pénzt azért a szar szolgáltatásért,amit szolgáltatnak..

    Arról nem is beszélve,hogy honnan tudják,hogy a google szolgáltatásait használják a legtöbben,csak nem figyelik a felhasználók forgalmát? ;] ;]

    Googlenak azt kéne mondania: oké,kaptok százalékot,de akkor a hozzám való csatlakozások és adatforgalom ingyenes a felhasználók számára,ha nem,kapjátok be! :D

    Egyébként én most kicsit fogalomzavarban vagyok: a rendes net szolgáltatók vagy a mobilnet szolgáltatók találták ezt ki?

    Bárhogy is legyen,baromság..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák