Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz hcl #117 üzenetére

    nézd én egy valamit tudok tapasztalati alapon mérni. nagyjából erős átlagos pc user szinten vagyok, ha a winnel problémám van, akkor arra a megoldást 2 perc - 15 perc időintervallumban megtalálom, ha a linuxszal akkor ez napokban mérhető.

    hogy ez miért van így meg ki a hibás ebben meg mit kellene tennem azért hogy a föld balra forogjon az nem érdekel, öreg vagyok már bitbohócnak használni szeretném a rendszert és erre így van legegyszerűbben módom.

    ezt tudom lemérni ez alapján döntök. nem szeretem a wint, nekem ugyan olyan jó lenne bármelyik random os, mert szoftvereket használok az oprendszer csak az alapot adja hozzá, egy a feltételem hogy ez a lehető legyegyszerűbb legyen. ezt meg a win tudja.

    példája mindenkinek van arra hogy a mittom madam egzotik problémára hogy adta el a gépe veséjét a feketepiacon a winfoschßss a oslux meg pipamocsokkal bekente hozott rá lapulevelet és bekötözte kukoricacsuhéval, ezek mind hűvös regék de én azt tudom mérni hogy nekem mennyire cosy a nappali.

    a Windowsra sincs.

    csúnyán kiragadtál egy részt a szövegkörnyezetből, amit leírtam az van. használom.

    Nem a fenét nem. Egységsugarú user ugyanúgy képtelen bármit megoldani Winen is.
    Ismerős anyját kidobta a Messenger a telefonról. Mondom neki Facebook, elfelejtett jelszó. Azt mondja, az anyja nem tud bejelentkezni számítógépen a Fb.-ra, mert nem tudja, hogyan kell azt.
    Ezen a szinten mindegy az OS.

    van egy szubjektív állítás meg egy sztori alapú érvelés objektívre hangolva. kevés.

    Aki meg akar, az megold dolgokat.

    Te... nem akarok. Nem akarok hupon lógni napokat, bődület verbálönkielégítős threadeket olvasni 1001 tippel hogy mire sudózzak meg nem akarom hallgatni a kvantum csendjét amikor kiderül hogy a közösség második tippje sem jó és erre hirtelen mintha muteoltak volna ésvagy 3rdpartyerror cseréjjektápot.

    Ez winen sokkal-sokkal egyszerűbb, le van szálkázva, meg van nyirbálva, szereti őket a gugli nem érdekel, de ha beírom hogy windows10 mouse scroll stick bug akkor lesz az első oldalon 10 releváns találat abban max 3 megoldás és a második már fix jó.

    Ezt kellene tudni a linuxnak ahhoz hogy eljöjjön a linuxévi de nem tudja. Nem érdekel miért nem tudja, tudom hogy fragmentált, tudom hogy komplex, tudom hogy minden, nem érdekel, ha felveszem azt az alapállást hogy nekem nem a reszelés a hobbim hanem hogy családapaként használom a gépet mint egy átlagpolgár akkor ezt úgy tudjam megcsinálni hogy a lehető legkevesebb figyelmet kelljen az os-re fordítani.

    Én örülnék a legjobban ha erre lenne alternatíva.

Új hozzászólás Aktív témák