Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz julius666 #46 üzenetére

    "Tehát már rég sz*r."

    Ahogy vesszük. Engem az oldal tartalma érdekel, az esetek többségében nem kell hozzá 10-20 jquery-s meg ajaxos felesleg, akármennyire is gyors.

    Ha lenne twitterem nyilván engedélyezném ott. Ha lenne Facebookom akkor ott és így tovább. De mivel így regisztráció nélkül a tartalom böngészése során még a durván scriptelt oldalakon sem szenvedek hiányt, így nem látom értelmét, hogy lefusson feleslegesen minden alkalommal egy rakás script.

    "Hűha, fáccsés gomb."

    Hihetetlenül irritál minden ilyen szarság. Például az SG-n vagy 2 órát szenvedtem, hogy kiüssem nth-child-ekkel a halványszürke 8-as méretű üres "Hirdetes" szöveget.

    "A többi meg nem inkább adblock téma?"

    Mivel nem tudsz mindent blokkolni és egyre több dinamikus tartalom van, így nem.
    A kedvencem, amikor a script például ez: http://www.valamilyenforum.com/contents/sdklfjl5f4fd.js

    Tehát az adblock kilőve, mert csak ezt tudod blokkolni, a következő fórumon már megint újra kell.

    Ráadásul ha kilométeres listád van az lassítja a böngészőt. És itt most konkrétan nem a gyakran látogatott oldalakról beszélek. Azokon kézzel is letiltogathatnám a számomra felesleges scripteket.

    Hidd el, ha annyira gáz lenne a használata, mint például a NoScriptnél, akkor már régen nem használnám, hanem más megoldást kerestem volna. A felesleges kattintásokért sem vagyok oda, nem véletlenül van a Flash-hez is no click to activate userJS-em, mert ott sem akarok 1-nél többet (Flashblock) kattintani.

    Felhasználási szokásoktól függ. Ha full webkettes csilivili életet élsz akkor lehet, hogy zavarni fog. De ha havonta 2 alkalommal vagy kénytelen valamiért engedélyezni és cserébe drasztikusan csökken a betöltési idő és a CPU használat, akkor már megérte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák