Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicsérni kellene nem bűntetni? Miért? Valami hasznosat tett vele?
    Egyébként meg gondolom akik leírták a magyarokat azok nem tartoznak abba a népcsoportba... Miért bántjátok a honfitársaimat? Menjetek nyugodtan vissza Afrikába vagy keletre, ahonnan jöttetek... :P
    Csak úgy mellékesen, én is szoktam letölteni játékot, de azoknak a felét sose telepítettem fel, a részéből meg azt ami nem tetszett azt töröltem is. Ellenben amelyeken már évek óta nyomulok azokat leárasítva megvettem és érdekes, hogy még ígyis a letöltött verziót telepítem, a dobozzal meg csak a polcomat díszítem... ;) Megkárosítottam őket, mert nem 10.000-ért hanem csak 1990-ért vettem meg a boltban? Lehet, de csak erre tellett, miközben 2 szülő dolgozik, tesóm dolgozik én meg diákmunkán vagyok és ugyebár az akinek dolgoznak a szülei akármilyen keveset is kapnak az nem kap támogatást. Jó azért az ösztöndíj az megvan. Egyébként meg hazánkban a kevés dolgozó ember tartja el az egyre növekvő nyugdíjas réteget, az egyre növekvő munkanélkülieket és az egyre inkább többségbe kerülő kisebbség nagyobb hányadát...
    Az életszínvonal meg nem valamilyen statisztikus által való besorolás kérdése, menj falura dolgozni, meglátod mi az hogy munka, meg életszínvonal! Aztán mondd azt, ez csak mentalitás kérdése, mert simán meg lehetne venni. Nem tudjátok milyen zavaró az, hogy a városi egy kis semmittevés miatt nyavajog, ejj már milyen nehéz munkája van. No meg van Budapest = Magyarország, meg van vidék az előbbi tartománya...

    "Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

Új hozzászólás Aktív témák