Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz #54625216 #145 üzenetére

    Én régebben néztem meg, hogy milyen DE :

    "a játékok streamre specializált verziója fut" -> Belenyúlnak a játékok kódjába? Írnak saját verziót? Az elég érdekes lenne mert én az utolsó indie sz@rt is láttam a steam fiókomban és el tudtam volna indítani és játszani vele mint ahogy a Steam Linken át. Azt viszont, hogy ezekből nincs speciális verzió az szinte biztos.
    De a különböző kis millió DLC verziók is kezelve voltak. Ha ezt tényleg külön megcsinálták le a kalappal de kb képtelenségnek tartok.
    Azt el tudom képzelni, hogy ha valaki felrakott már XY játékot azt vizsgálják és másnak át linkelik ha hasonlót telepít így az egyformákból csak 1 szer kell letölteni és telepítést végigvárni valakinek. (nekem azt is kellet tehát volt telepítés)

    Most akkor :
    Komolyan készül egy speciális verzió ? Vagy ez csak egy legenda ?
    Alá tudod ezt támasztani egy linkel ?
    Kipróbáltad? Láttad működés közben GFN -t ?

    "Különben első indulásnál a GFN-en is csak egy bios üzenetet kapnál, hogy "missing operating system" aztán telepítheted a saját windows-odat meg amit akarsz a virtuális gépedre."
    Nem, pont ezért fizetek esetleg a GFN -ért, hogy ne ez jöjjön be hanem a feltelepített rendszer amin nekem csak be kell lépni a a Steam (esetleg egy választó ahol, Steam/Origin/Battle.net/stb indítható) kliensbe, minden más meg ami nem kell nyilván tiltva elrejtve ....

    Amikor én néztem :
    Miután beléptem a Steam kliensbe és azonosítom magam megjelentek az általam vásárolt játékok amiket tudtam telepíteni és elindítani utána. Pont ugyan az az elv és lehetőségek voltak mint ami a Steam Linken át is meg tudok csinálni .

    Mivel a Steam fiókon keresztül megy a felhozott példában pont ugyan azok a korlátozások élnek ilyenkor is mintha lokális hálózatból megy az egész ....

    De én régebben néztem ezért is kérdezem, hogy most akkor már nem úgy van mint a fentebb linkelt videóban ?

    Mert úgy érzem, hogy olyanok bizonygatnak itt dolgokat akik nem is látták és értik, hogy működik, vagy már nem úgy működik mint amikor én próbáltam ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák