Új hozzászólás Aktív témák

  • ploteus

    aktív tag

    válasz hokuszpk #226 üzenetére

    Ez egy elég összetett és hosszú téma, én azt javaslom, keress a témában szakértői írásokat.(angolul van főleg) Ahogy én látom, jelenleg a coinok besorolásától az elemzők értékeléséig sok minden véd attól, hogy egy shit coin vagy scam coint vegyél. Tudom én, hogy copy paste egy shitcoin, de azért több scene van, akik azonnal ugranak a témára és szétszedik, leellenőrzik mind a coint mind a mögötte felvázolt üzleti tervet, adatokat, információkat majd közzéteszik. Például generálhatsz te akármennyi Ethash shitcoint, ha nincs mögötte valódi befektetői kőr, üzleti terv és komoly fejlesztőgárda, percek alatt darabokra szedik. De még így is lesz az a réteg, aki didn't read és megveszi. :( Elkerülhetetlen, hogy ahol pénz van ott a csalók ne tűnjenek fel, nem? Nincs olyan terület, amire ez ne lenne igaz!

    De, hogy pozitív oldalát is mutassam, egy magyar termék, a Corion ICO már 1.8 millió dollárt szedett össze az üzleti tervére, amelynek gazdaságélénkítő hatása van. Mondjuk most az ICO és Token hatásait nem véleményezném...

    anulu a bűnözést nem a deviza határozza meg, hanem a bűnöző elhatározása. De ha már bűnözés: a legnagyobb DeepWeb oldalak eltűntek egy hete, így a mostani áreséshez részben (és nem egészben, kb 10% forgalomesést jelentett) ez is hozzájárult. Így tényszerűen látható, a deepweb hatása korántsem akkora a piacra, mint ahogy azt te felvázoltad! Ahogy az autópályán is gyors hajtani fognak, úgy a bűnözők is bűnözni fognak. Akár van crypto, akár nincs! A ransomware-ben egyetértek.

    ˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

Új hozzászólás Aktív témák