Új hozzászólás Aktív témák

  • zzoltan2014

    tag

    válasz Overlocker #162 üzenetére

    "2. Ezt nem tudom honnan vetted, semmi köze az oroszoknak hozzá, "

    a bitcoin-hívőktől kérdezd:

    "pakriksz
    (őstag)

    Hát végül is a bitcoin is mitől dőlt be? Betiltották oroszországban, fontolgatják a tiltást máshol is, végül is nem az történt amit mondtam? De igen, az államok nekiestek még mielőtt túl nagyra nőhetett volna, és veszélyezthette volna a pénzügyi egyeduralmukat. Én nem paranoiás vagyok, te viszont naiv. Ajánlom figyelmedbe az USA történelmét a 2. vh óta ;)"

    ""az mt.gox-ban egy alapvető hibát nem javítottak ki, amit "elvileg" már 2011-ben felismertek..Én sem értem miért nem..""

    Kérdés hogy a hiányzó összeg hol is lehet? Mert semmi sem vész el, nem kizárt hogy a tulajnál, vagy valamelyik strómanjánál van. Hisz az anonimitás miatt simán meg lehet csinálni, hogy az "elszámolási hibák" nyeresége a felhasználók egy csoportjánál képződjön. Sok kötésnél a minimális eltérés is óriási összeget jelent, automatizálva átpörgeti a tulaj pár ezer számlán, majd kipiheni a fáradalmait egy Csendes-óceáni szigeten.

    "4. Előbb írtam, hogy aki elején kezdte, azokból is sok olyan ember volt, aki adott el..Szóval ez nem annyira triviális.."

    Ez miben cáfolja a piramisjáték-jelleget? Abban is vannak olyanok, akik beszállnak 1 m ft-tal, kiszállnak pár hónap múlva 2 m-val, pedig egy év múlva 5 m-t is kaphattak volna. Aztán összedől a rendszer, és aki a vgéén benntvan, nem kap semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák