Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vargnatt

    tag

    Azért halkan megkérdezném, hogy innen hány ember kezdte netezési pályafutását IE6-tal (esetleg korábbival)? Gondolom, nem mindenki ős-Operás vagy Netscape/Mozilla-s itt sem... :U

    Csak mert számomra olyan hálátlan dolog utólagosan gúnyosan elküldeni a fenébe azt a dolgot, ami hosszú évekig tisztességgel szolgált minket. Persze akinek nem inge, ne vegye magára.

    Szegény Trabantokat is mindig csak csúfolták meg lenézték (tisztelet a kivételnek), pedig nagyon sok ember tanult meg rajta vezetni, és a világ végére is elvitt gond nélkül, most meg már totál az ellehetetlenítés szélére sodorják a tulajokat a "sötét-zöld" hülyeségekkel. Pedig most is elvisz akárhová gond nélkül, legolcsóbb a fenntartási költsége, és nekem nincs is szükségem többre.

    Lehet, hogy így visszatekintve már nagyon gagyinak hat az IE6, meg a webszerkesztőket is megértem, ha kritizálják, de anno, mikor még egyáltalán nem ismertem alternatív böngészőket, a netklubban őt nyúztam szanaszéjjel olyan 20-30 megnyitott ablakkal és kb. 10 párhuzamos letöltéssel (ne kérdezzétek, hogy fértem el a tálcán :DDD ) És egész jól bírta a terhelést. Néha azért összeomlott, dehát ez nem kizárólag rá volt jellemző.

    Nyugodj békében, Internet Explorer 6!

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

Új hozzászólás Aktív témák