Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz MongolZ #61 üzenetére

    Mert legyártott egy elektromos autót, amit megfűszerezett az Apple marketingjével, és egyből veszik, mint a cukrot?
    Ha nem lenne Tesla, lóf..z lenne, nem elektromos autózás. Az mostani autógyártóktól nem kaptál volna semmit még évtizedekig. Kénytelenek menni a Tesla után, ha nem akarnak még a mostaninál is nagyobb pofáraesést. Ennyi. De még így, hogy hajtja őket a piac, és szabadon használhatják a Tesla összes fejlesztését, le vannak maradva évekkel.

    Elektronikus bankolást ő pörgette föl? Hiszen döntési pozícióban sem volt, már rég nem ő vezette a céget...
    Igen, de ő találta ki és fejleszette fel az X.com-ot. Az eredeti Paypal egy lószar lett volna (PalmOS-en egy fizetési lehetőség), a mai Paypal egy-az egyben az eredeti X.com folytatása, függetlenül attól, hogy a végére megpuccsolták.

    Mit pörgetett elő a napelem-technológián?
    Nagy mértékben megnövelte a felhasználást, és forrásokat biztosított a fejlesztéshez. Az elmúlt pár évben kb. megduplázódott a napelemek hatásfoka (pedig évtizedek óta sehova sem fejlődött).

    A vasútat nem is értem. A minapi tesztre gondolsz? Amiket évtizedekkel ezelőtt már többen végrehajtottak?
    Nem az egy szem teszten. A Hyperloopra egy csomó cég feljeszt techológiát per pillanat, nem csak az az egy, amit láttál tegnap. Te tudod, hogy miben különbözik a Hyperloop a korábbi maglev és vactrain elgondolásoktól a házasításokon kívül? Mert nekem úgy tűnik, hogy nem. (eleve nem is maglev alapú a dolog, ahogy sokan elképzelik, pont ezért valósítható meg olcsón)

    Egy újabb Steve Jobs, aki igazából semmihez nem ért, de jó üzleti érzéke van. Ennyi. Akkor tényleg olvasd el a könyvet, ennél nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna. SJ lóf..zt nem értett ahhoz, amit gyártott szemben Muskkal.

    És azt tudod, hogy a Tesla összes szabadalma szabadon, ingyenesen bárki által felhasználható? Dettó Hyperloop?

    Én sokkal többre tartok ezeknél akár egy Bill Gatest. De van még bőven feljebb. BG tényleg sokat tesz az egészségügyért.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák