Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz , #207 üzenetére

    pont annyi volt, alza fiókban megvan minden ( : több százat veszek ha akarok - no persze nem zsebből, annyit nem tudtam volna úgy -
    rtx-eket kipróbáltam, volt amire raktam némi aprót - amennyiért másnap eladhatta volna a tulaj kártyát -, volt amire semennyit nem raktam
    a legutolsó 3070 ftw3-ból egyikre semmit nem kértem, másikra kértem 10e ft-ot, srác közben rákérdezett van-e még kártya mert bratyónak is kell, kapott felár nélkül 3070 xc3 ultrát, az volt talán 270e már akkor - gondolkozott, mondom neeeee, holnap 20-szal többet ér ha nem teccik', úgy is lett ( : -
    kimentünk, mondja a srác, baxa meg, ez a két kártya drágább mint az autója...
    kb ott döntöttem el ebből a hülyeségből elég volt, még 1-2 kártyám volt rendelve azt kiszórtam és annyi
    sok mindent kipróbáltam, nekem megérte, ilyen lehetőség esélyesen többet nem lesz
    3200g/3400g ára is felment ha épp lehet kapni...
    maradt egy decemberi gt 1030-am, és nemrég vettem erősen drágán már egy 1650-et, azokat kiszórom - és nem apróért -, nekem egy időre elég volt a pc-zésből, ebben semmi élvezet így - nekem legalábbis -
    volt olyan decemberben mikor a 3100-ak tűntek el, rámír a srác, hogy látja fix ár, nem postázok, de az úti kstg-be szálljak bele ha lehet
    nem szálltam, maradt is egy ideig még a cpu
    nem én okozom/okoztam se a vga hülyeséget, se az amd hülyeségét
    de tisztában vagyok vele, hogy van aki egy sz@ros 3100-ra is kuporgat, és most milyen vga árak vannak mellé?
    és ha nem itt, akkor máshol látni hogy emberek nekikeserednek - meg kb csórózzák' azokat, akik nem adnak fél millió ft-ot egy vga-ért -
    hányinger az egész

    nexplo
    én azzal a kis sefteléssel bányásztam közvetve ahogy mondtam anno, nem abból gazdulok' meg
    de mivel én is generáltam ezt a hülyeséget ki is offoltam magam belőle minden téren
    van egy gt 1030 és egy 1650-em, apróért biztos nem fogom eladni, egyiket sem mert kb biztos dealer csapna rájuk - ahogy rtx-ekre is csapott ( : -, meg ha mégis pc-znék ősszel de nem javul a helyzet magammal nem fogok kicseszni, egy kártya marad, másik megy jelenlegi árakon
    volt olyan felajánlottam kártyát rtx topikban, két percen belül olyan írt rám aki 5 másikat árult, de nem aprós felárral mint én ((( : na ezek a legalja dolgok és tényleg szánalmas az egész ahova ez fajult

    Reggie0
    jogos, csak a bánkódást - az irigységet másik 10 ( : -
    ott az rtx 3070 topik, elég szépen ott van benne tavalyról is, én mennyire bánkódtam
    egyet kalkuláltam félre, ilyenkorra már úgy saccoltam kezdenek visszaállni majd a dolgok, ez nagyon félrement, a többi sajnos nem
    azt is megmondtam, ha a gt 1030 felmegy 50e ft fölé akkor nagyon nagy disznóság van, megtörtént - több modellnél is -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák