Keresés

Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Spec #3940 üzenetére

    Én kíváncsian várom a régóta ígérgetett és újragondolt oldalt és responsive felületet. De valóban jó ötlet, hogy aki prémium az hardveraprón is kapna plusz szolgáltatásokat. Szerintem a PH app-al is lehetne kezdeni valamit, összekapcsolni a prémium rendszerrel. Igazából látni kéne változást, így nagyon gyenge ez a konstrukció és szerintem már kicsit visszataszító ez az állandó, lécci kapcsold ki a reklámszűrőt, cikk formájában is, megjelenés és privát üzenet formájában is.

    Ha meg előjön egy vita az egyik felhasználóval, amiben mind a ketten érintettek vagyunk és persze a másik fél nem kap semmi szankciót, mert a cimbije modi és csak engem büntetnek, addig pedig lehet várni a változást. Egyszer például ilyenért kaptam figyelmeztetést.

    Másik, mikor egy srác Spigen tokot keresett a HTC 10 topikban. Nekem volt egy eladóm és annyit írtam, hogy: "Nekem van egy eladó, ha gondolod keress rá a hardveraprón", később meg is vette, eljött érte, lényegében tök jót beszélgettünk, megismertem egy felhasználót innen és ezért is szankciót kapok, persze aki az aláírásában hirdeti a dolgait, az teljesen rendben van. :D

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Spec #3942 üzenetére

    Lényegében tényleg személyes sérelmek. Csak érted, itt egy ilyen eset és amíg a topik gazdának, ferob-nak semmi baja a hozzászólással, aki tényleg elég szigorúan fogja a topikjait, és mindig szól ha valaki sok üzenet küld egymás után, vagy nem teszi off-ba a hozzászólását, addig nem értem a moderátoroknak miért olyan hatalmas nagy baj.

    A kiskirályokkal pedig valószínűleg semmit nem lehet tenni...

    Megyen!

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Spec #3940 üzenetére

    - Saját felhasználói blogoldal indítási lehetőség.
    Logout

    - Korlátlan, egyedi avatar beállítási lehetőség. Amúgy sem értem, mire jó ez az agyon korlátozott verzió, ami most van. De legalább egy egyedi avatar beleférhetne egy prémium csomagba.
    Új arcképek a prémium előfizetőknek
    - A Hardveraprón kiemelési csomagokat kellene bevezetni, és a prémium élőfizusoknak, valamilyen szinten alapból is lennének kiemelési lehetőségeik. (A kiemelési csomagok, amúgy egyéb extra bevételi forrást is jelenhetnek, prémium csomagtól függetlenül is.)
    Van, de a prémiummal nincs összefüggésben. Majdazújapróntalán...

    - A prémium előfizusoknak egy VIP tagsági rendszer, melyben attól függően, hogy mennyi ideje előfizetők, bizonyos szinteket érhetnek el, melyek még extra bónuszokat nyújthatnak. (Na ide bele lehetne építeni hasonló dolgokat, mai most is van a csomagban, csak fokozatosan növekvő mennyiségekkel).
    Régen volt róla szó hogy a fórumban lesznek részek amiket csak úgy lehet majd elérni.

    Ha jól rémlik akkor az egyedi, de legalábbis több színvariációs felületről is volt már szó.

    Reszponzív felület, új hardverapró meg teljesen új oldal is lesz...

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Spec #3945 üzenetére

    Logoszféra? Csak a téma indítója tud beleírni (meg a moderátorok... mielőtt valaki belekötne)

    Az arcképgyárosok nem kapnak fizetést, ha fizetős szolgáltatásként ez elérhető lenne akkor itt még bonyolultabb lenne az egész.. aki megérdemli annak lehet egyedi, aki meg nem éri el a kritériumokat, mert ritkán szól hozzá annak meg úgyis mindegy.

    A bónusz is korlátozás.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Aktív témák