Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmissz

    senior tag

    válasz vocalhost #87 üzenetére

    Neked nincs igazad, óvodás szinten látod a helyzetet.

    Olyan nincs, hogy egy cégnek, legyen bármekkora is, ne hiányoznának dollár milliárdok.

    Persze, hogy nem fog tönkremenni, senki sem állította. Nem fogják azt sem közölni, hogy "jajj, ez most nekünk nagyon rossz". Kifelé semmi nem lesz.

    Továbbá bevételről van szó, nem tudjuk, hogy ennyi bevétel mennyi nyereséget termelt.

    Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

  • ZooLee

    őstag

    válasz vocalhost #87 üzenetére

    Egy telekommunikációval foglalkozó fórumon vagyunk. Amikor itt Samsungról beszélünk, akkor egyértelmű, hogy a Samsung Electronicsról van szó, nem a Heavy Industries-ról, vagy a Life Insurance-ról. Ne kelljen már mindig kiírni, hogy "Electronics"... Az Apple csak ezzel foglalkozik, nincs hajógyártó vagy biztosítással foglalkozó része.

    tomtyi @89: Igazad van, nem a teljes bevételt néztem. De azért így is elég ütős a hiány, a 60%-os növekedést is csúnyán megtorpedózhatja ez a szakítás.

    daa-raa @90: No igen, erről beszéltem volna én is, ez a legnagyobb veszély a jelen helyzetben, mert egy ilyen kiélezett piacon az Apple nem engedhet meg magának egy chip-gate-et vagy egy screen-gate-et a vezető termékével kapcsolatban. És biztos, hogy nincs hozzá sem kapacitása, sem megfelelő tudása sem, hogy a teljes ellenőrzést magára vegye. Tehát vagy csak egy másik gyártótól rendel alkatrészeket, de akkor nagy eséllyel hiány lesz, vagy kockáztatja a minőséget. Egyik sem vonzó alternatíva, itt jó eséllyel Ő szívhat nagyobbat.

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák