Új hozzászólás Aktív témák

  • v.tom

    őstag

    válasz #56474624 #29 üzenetére

    Igazad van neked is sok mindenben, mert mint szinte minden, amit írtam, szubjektív. Teljesen nézőpont kérdése. És természetesen személyiségé.
    Szerintem nem össze kell kukázni egy társaságot a helyi törzshelyen. Egyáltalán mi az, hogy helyi törzshely. A Te törzshelyed azért törzshely, mert számodra az a preferált központ. A másokhoz való bizonyos szintű alkalmazkodás fontos dolog. Egy igazán jó társas élet záloga is az alkalmazkodásban keresendő véleményem szerint. Minden hosszabb kapcsolatban alkalmazkodnak a felek, ah tetszik nekik, ha nem, és ez a baráti viszonyokra is igaz, csak jelentősen eltérő módon. Én amit írtam a saját példámból írtam. Szerencsésnem mondhatom magam, mert találtam egy helyet, ahol elfogadnak annak, aki vagyok. Van, aki kedvel és van, aki nem, de elmondhatom, hogy visszavárnak oda és számítanak rám. Minden szorult helyzetben a legjobb érzést az tudja nyújtani, hogy mindig vannak, akik szívesen látnak. Ez itt belül nagyon sokat számít szerintem.
    Lehet hogy nem igazán érted milyen társaságra gondolok. Leírtam, hogy ne olyan társaságot keressen, ahol "illegetni-billegetni" kell majd magát, hanem olyan, ahol ő maga lehet. Ha talál egy helyet, ahol ő nagyon jól érzi magát, akkor ki lehet találni, hogy biztos lesznek oda járó emberkék, akik hasonlítanak rá. Mert így a hely lesz a közös nevező. Egy biztos pont.

Új hozzászólás Aktív témák