Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz PCProfessor #325 üzenetére

    Aki ilyen szinten kinézetet akar változtatni, annak vajon biztosan Windows kell?
    Mac-re vajon hány ilyen tool van?
    Konkrét adatom ugyan nincs, de van egy gyanúm, hogy a Linux felhasználók se customizálják ilyen szinten a GUI-t...
    Az új szlogen: "Windows, mindenki utálja, mindenki használja" ;]

    Aki csak netezik, filmet néz és hasonlók, annak bármilyen OS jó... lassan már egy smart TV is, amire köt egy vezetékmentes billentyű-egér kombót. Vagy egy konzol...

    Jó pár "high-end gépet használó" emberkét szintén nem érdekel pl. a biztonság(különben nem kapcsolna ki olyan funkciókat, mint a rendszerfrissítés, vagy VBS) vagy hogy egyáltalán komolyabban értsen az OS kezeléséhez(különben nem terjesztenének/kérdeznének olyan ordas baromságokat a fórumokon). Arról nem beszélve, hogy hardverre súlyos százezreket költ, de OS-t csak torrentről hajlandó beszerezni. A hardveres topikokban közben vérre menő vitákat/flamewar-t folytat 4-5% plusz teljesítményen, amit aztán flegmán elpocsékol bloatware-re.
    Tisztelet annak, aki nem ilyen, de általában nem is ők a leghangosabb kritikusok a fórumokon.

    Szóval még mindig nem értek pár dolgot:
    - hogy lehet utálni(vagy épp szeretni) egy halom kódot, amibe még belerúgni se lehet?
    - aki annyira utálja a Windows-t, mi a bánatos fenének használja? Hegyekben állnak az alternatívák...

    Mellékes kérdés: miért mindig a Win7 kinézetére/működésére akarnak (vissza-)alakítani minden újabb OS-t? Értem, hogy az egy jó rendszer volt(legalább is kevésbé rossz, mint a többi - bár hallottam azt is teli szájjal szidni), de biztos, hogy a legjobb lehetséges? Miért az a jóság fokmérője, hogy mennyire hasonlít egy új OS a Win7 kinézetére/működésére?
    A magam részéről melóban is inkább a "fix forward" megközelítés híve vagyok a "roll back" ellenében...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák