Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.zs.

    senior tag

    válasz LZs?! #6231 üzenetére

    Alzás vásárlás?! :Y Ne legyen igazam, de sok jóra ne számíts :(

    Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz LZs?! #6231 üzenetére

    Update: a 30 napos ügyviteli idő lejártával felhívott az Alza kapcsolatartója, hogy tájékoztasson a lehetőségekről, t.i. a leadott bicikli szervizelését a gyártóval nem tudták érdemben előrevinni.

    Abszolút korrekt volt a srác, az alábbiakat vázolta fel (TL;DR - pénzvissza lett a vége)

    A) Várok, hogy a gyártó reagáljon és rendbetegye a biciklimet

    B) Várok, hogy ismét legyen a DECK 9.3-ból készleten, és akkor cserélik az egész biciklit (amikor leadtam a sajátomat, még volt...csak cca. 1.3M-ért 800e helyett)

    C) Választok valamit készletről (nem csak ebike-ot, bármit); ha kevesebbért, akkor a különbözetet kiutalják, ha többért, akkor érték függvényében a különbözetet részben vagy egészben állják (informális sacc-per-kábé: 20%) - RESPECT.

    D) Visszautalják a teljes vételárat.

    Végignéztem a kínálatot, de elektromos bicikliből semmit sem találtam, mindegyik 'alatta' volt a 9.3-nak. Egyéb termékre pedig jelenleg nincs szükségem. Azért volt egy-két karbonvázas analóg gravel a Sava-tól, amire rákívántam...de analógom van, és inkább crossway legyen, mint gravel...de az előbbiből nem volt érdemi modell.

    Szóval, most megadtam a számlaszámomat, aztán várom a pénzt.

    Az elektromos biciklit, mint ideát, nem engedtem el, de lehet, inkább trekking vonalon nézek majd valamit.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák