Új hozzászólás Aktív témák

  • big-J

    őstag

    válasz lilp #864 üzenetére

    Azert lehet csak 38.5-ot, mert 11et raknak parhuzamosan, nem tudnak 11 es felet tenni. :D Vagy 11x3.5, vagy 12x3.5.

    A kovetkezot en epitem magamnak, legalabb tudni fogom, hogy mi szar. :D
    A mostanin is gondolkodtam, csak egy par cuccot kinabol kellett volna venni hozza, es akkor kb mostra jott volna ossze az akksi. Meg penzugyileg az elso nem eri meg de a masodiktol szamitva mar megterul.
    Amugy ebbol a babakek csodabol amibe beletettek, ha mar megbontom megnezni, atlatszo akril vagy hasonloba akarom tenni, olyan stilusba mint a wolf pack.

    Szerintem ha a labad bir napi 40km-et, es rasegittesel akarod hasznalni, tul nagy akksikrol beszelunk. Bar nem tudom, mennyire stabil a tempo, hanyszor allsz meg lampak meg ilyesmik miatt. Ha 30-35 atlagsebesseget akarsz, ha csak gazkarral adnad egy ilyen 52v 38.5 ah szornyetegnek, az minimum 130km lenne, ha labaddal is tekersz(lightosan) 180km de inkabb tobb.
    Igen draga feleslegesen nagy akksit venni, ugy hogy kb 3-5% fejlodes van minden evben. Kb mint a szamitogepeknel, egy felso kategorias helyett tudsz venni egy kozepeset, meg par ev mulva meg egy kozepeset, es a masodik kozepes gep mar jobb lesz mint az elso felsokategorias.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák