Keresés

Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Remus389 #6330 üzenetére

    Pontosan a te példád miatt nem értem azokat a nálam sokkal régebbi motorosokat, akik nem varivoltos cuccot ajánlanak a kezdőknek! 10 ropi alatt kapható többféle, jó minőségű cucc is, mégis szinte mki a stabil feszültségű kezdőkészleteket ajánlgatja, ha valaki kérdést tesz fel a fórumban. WHY??? 9 ropi volt az Innokin iTaste vv2-m, 500 komoly slukkot bír az akksim, a sztg-ről és a kocsi szivargyújtójáról is tudom tölteni (használat közben is, ha épp merül), és ha iszogatok, akkor 3-5 tized volttal feljebb tolom a feszültséget a nagyobb TH kedvéért, ha meg "élvezkedni" akarok, akkor 3,6-3,8 V-on pöfékelem a Laca-féle mogyorót vagy a Maximum Smoke-os Bubble Gum-ot. Eközben akinek nincs varivoltja, az tekergetheti magának a különböző ellenállású patronokat, hogy nagyobb TH-t kapjon. Ez kinek jó, amikor 3 gombnyomással is megoldható a dolog?

    Egyszerűen pénzkidobásnak tartom, ha valaki nem varivoltos cuccot vesz már elsőre is. Sokkal jobb, és ráadásul alig-alig kerül többe. De ha azt nézem, hogy nekem a pt-funkció miatt nem kell tartalék akksi, akkor még olcsóbb is.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #6330 üzenetére

    na megjött!

    úgy füstöl mint egy gyárkémény

    király! :C

    köszi a tanácsot

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Aktív témák