Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ati2 #6281 üzenetére

    Én Hangsenből használom a Desert Ship-et,USA Mix-et,ParMal,RY4,de jó a Premium és a Delight HS Impulse is,bár azok drágák...
    Ír krémlikőr,French Vanilia,Whisky bűnszar Hangsenből,tényleg majd behánytam,olyan műizé....kólát meg csak az,aki a Coca/Pepsi helyett beéri a 79ft/2L a palacknál is műanyagabbal is,mert bár az illat tényleg hasonló,de olyan ócska utánzat kólaízt még nem éreztem a legteszkósabb kólán se...
    Akinek nikotinos lötyi kell,és pl.Hangsen,az ecigionline.com-on talál,MAGYAR bót' én innen vásárolok kész lötyit,a Laca-féléből a feketeribizli,ami ízlett,a cigis ízek meg a csalántea-égett mogyoró-pirospaprika ízkombinációi,szóval nemgyerebe az ottani kínálat.Mégcsak nem is édesek.
    Ami Lacánál jó lehet,az az Inawerás cigis ízek,mert azok a Hangsenre hajaznak,és édeskések is...DE akkor már érdemesebb abból ott aromát venni,mert az Inawera aromák ISZONYÚ tömények,ha valami bejön,10ml aromából lesz egy csomó lötyi,TÉNYLEG nem szabad 3%-nál többet nyomni...Basszus,3ml lötyibe tettem 1 CSEPP mogyoró aromát,adott olyan ízt...szóval érdemes az Inawera aromák felé kutakodnia,akinek nincs kedvence,nem bukik sokat,mert pár cseppel megcsinálja a heti lötyit,de a próbához sem kell csak épp egy cseppnyi,így eladni se gond.
    Hangsen aroma sajnos itthon nincs... http://www.cig-eliquid.co.uk/ Én innen veszem,nem olyan vészes ár,ebből gyártom a Hangsen Desert Shipemet :D Hátránya,hogy ezekből VG-be tényleg kell a 8-10%...de valamit valamiért,még mindig jobb,mint a 900ft/10ml.Nem értem,miért nem hozzák be a 30-as,50-es Hangsen kiszereléseket is.Biztos megéri így az árrés...azon nem lehet akkorát szakítani.Főleg gáz,hogy itthon eleve pl.VG Hangsent csak az ecigionline árul...valamelyik másik shopban láttam még Hangsent,DE ott azt mondják,70/30 VG/Pg,vagyis füstbajnok,de a lötyi folyós,és NINCS rajta jelölés,hogy PG vagy VG...és tudtommal eleve CSAK PG és VG lötyit gyárt a Hangsen.Szóval 99%,hogy full PG,én nem is tudtam,csak a VG mellé adagolva elszívni...Nem tudom,mit kell trükközni.Iaz a sok aroma miatt eleve úgy tudom,hogy a full VG Hangsen sem jön ki 80% VG+10 PG aroma,10víz-nél jobbra...de attól még jó,és legalább folyik télen is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák