Keresés

Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz wwenigma #6194 üzenetére

    Elhiszem. Én csak annyit írtam, hogy kisebb ellenállású patronnal rövidebb az üzemidő.

    Egyébként nekem az iTaste 4,1-4,5 V-on 2,4-es patronnal kb. 500 slukkot bír, és nem kicsiket szippantok. Mindezt 9e Ft-ért, pt funkcióval, ami szintén királyság (kocsiban és gépközelben sem kerülhetek bajba, sokkal egyszerűbb, mint 2 akksit készenlétben tartani - legalábbis nekem ez a megoldás jobban bejön). És a négyszögletes kialakítás is királyság, nem gurul ide-oda.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz wwenigma #6194 üzenetére

    Ja, azt elfelejtettem korábban, hogy nem az a lényeg, hogy csökken az akksi üzemideje a kisebb ellenállású patronnal, hanem hogy a nagyobb TH-hoz patront kell cserélni. Azért az kicsit macerásabb, mint egy varivoltoson feltolni a feszültséget. Azt meg nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire más feszültség az igazán jó pl. mogyoróhoz és tobacco royalhoz. Nehogy félreértsetek, néhány hete e-cigizek mindössze, nem akarom megmondani a tutit, csak korábban mindenkitől azt olvastam, hogy előbb-utóbb átvált varivoltosra, ezért vettem már elsőre ilyet, és teljesen meg vagyok győződve róla, hogy jó döntést hoztam. Szóval egyszerűen nem értem, miért ajánl szinte mindenki kezdőkészletnek olyat, amin nem állítható a feszültség, miközben a Vari-go (ha jól emlékszem) 8e Ft, az iTaste meg 9.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Aktív témák